Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
ImTOO MPEG Encoder
Version: 2.1.48.621b Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
ImTOO MPEG Encoder ile her tür videoyu istediğiniz formata çevirin. Program ile avi formatındaki dosyalarınızı çok hızlı ve güçlü bir şekilde avi`den DVD ve MPEG formatlarına dönüştürebilirsiniz. ImTOO MPEG Encoder, DVD, VCD, AVI, WMV, MP4, MOV, 3GP, animated GIF, RM, ASF video formatları ile MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, WAV, AC3 ses formatlarını destekler.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Evlilik ve Aile 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Toplumun en önemli parçası olan aileyi kuran evlilik ve öncesi konusunda flört, aşk, çıplaklık, çok eşle evlilik, boşanma, aşk büyüleri, ailede mutluluk, şiddet gibi bazı konular, kitaptan çok kılavuz diyebileceğimiz ufak bir derleme.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
TEKAREDi - Veri 1.0.2
Version: 1.0.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
TEKAREDi - Veri; Yeni Türk Lirasi, Amerikan Doları, Euro, Döviz Sepeti Cinsinden Seanslık ve Günlük Veriler!.. Tekaredi-Veri esas olarak İMKB Seans Sonu ve Gün sonu verilerini Yeni Türk Lirasi (YTL), Amerikan Dolari (USD), Euro (EUR) ve Döviz Sepeti (DS) cinsinden teknik analiz programlarinin veri ihtiyaci konusunda hem amatörlerin hem de profesyonellerin ihtiyacini karşılamak üzere tasarlanmıştır
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
İlköğretim Öğrenci İşleri...
Version: 4.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İlk öğretim okullarındaki öğrencilere ait tüm işlemleri rahatlıkla yapabilen bir program. Program, MEB formatına uygun tüm raporları basabilmekle beraber, çok çok kolay kullanım özelliğine ve geniş bir yardım desteğine sahip. Programda; Veri Güvenliği, Kolay Kullanım, Görüntü Estetiği ve Zengin İçerik ön planda tutulmuştur. Öğrencilere ait bilgiler, rahatlıkla excel`e ve yazıcıya aktarılabilir. Program; Karne Basma, Diploma Basma, Taktir ve Teşekkür Belgesi basma gibi işlemleri çok çok kolay bir şekilde yapabilmekte ve öğrencilerinize ait diğer tüm raporlarıda basabilmektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
International Superstar S...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Ücretsiz
Tüm zamanların gelmiş geçmiş en güzel oyunu olan ISS'nin sega oyun firması tarafından ürettigi serinin snes versiyonu, oyun muhteşem, gruplarda Türkiye'de var ;) bu eglenceli oyun demo degil full ve istediginiz yerden kaydedip diger gün oynayabiliyorsunuz, haydi durmayın hemen indirmeye başlayın.
Ziyaretçi Popülaritesi (20) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6  ... 26    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri