Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
Aurora MPEG To DVD Burner...
Version: 4.6.7 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Aurora MPEG To DVD Burner; DVD yazıcınız varsa, işte onu kullanabilmek için alternatif bir yazıcı program. Bilgisayarınızdaki mpeg filmleri menüleriyle birlikte DVD olarak hazırlayıp yazdırmanız mümkün. Aynı sitede daha birkaç tane daha bu tür dönüştürücüye ulaşmak mümkün. İlgililere tavsiye edilir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Cheetah CD Burner 3.21 ...
Version: 3.21 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Cheetah CD Burner, alternatif olarak düşünebileceğiniz bir CD yazma programı. İster harddiskinizden CD'ye, ister CD'den CD'ye, isterseniz Müzik ve MP3 CD'si yapabileceğiniz kullanışlı bir program. Cheetah CD Burner programıyla ISO dosyalarınızı çok kolay bir şekilde yaratabilirsiniz. Program Audio CD yapımına karşı çok özen göstermiş. MP3 ve WAV dosyaları için bir çok encoding seçeneği de var. Yeni sürümde resimlerin küçük resim halinde görülmesi gibi birçok yeni dosya görünüm seçeneği ilave edilmiş.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Cheetah DVD Burner 1.41 ...
Version: 1.41 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Cheetah DVD Burner, alternatif olarak düşünebileceğiniz bir CD ve DVD yazma programı. İster harddiskinizden CD'ye veya DVD'ye, ister DVD'den DVD'ye, isterseniz Müzik ve MP3 CD'si veya DVD'si yapabileceğiniz kullanışlı bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
AlbumPlayer 4.0f
Version: 4.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
AlbumPlayer; isminden de anlasildigi gibi müzik dosyalarinizi kategorize etmenize yardimci olan programdir. Bu program sayesinde albümlerinize kendi kapaklarinizi koyabilirsiniz. Ayrica albüm adi, sarki adi, sarkici adini yazarak kolayca arama yapabilirsiniz. Bunun yanisira MP3 CD si veya HTML formatinda sarki listesi olusturabilirsiniz. Albüm kapaklarini yazicinizdan çikti alabilirsiniz. WMA, MP3, Ogg Vorbis, WAV ve FLAC formatlarini desteklemektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Audio Edit Magic 6.8 pop...
Version: 6.8 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Ses dosyaları üzerinde kes-kopyala-yapıştır işlemlerinden efekt eklemeye kadar bir sürü işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir ses düzenleme yazılımı. Audio Edit Magic kullanarak ses dosyalarının üzerinde ayrı çalışabilir, bu parçaları düzenleyebilir; bir parçayı başka bir parçayla değiştirebilirsiniz. Bunun yanında dosyaları istediğiniz gibi kırpabilir, başka ses dosyalarıyla birleştirebilir ve üstelik bu işlemleri gerçekleştirirken bir dolu ses efektinden faydalanabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (4) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:         1 ...  5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... 273    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri