Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
MoonStar Sözlük  
Version: 1.0 Platform: Windows
Fiyat: Free
Türkçe-Ingilizce ve Ingilizce-Türkçe çeviriler yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.
Ziyaretçi Popülaritesi (22) :    
Üye Popularitesi (0):
 
AVG Anti-Virus Free Editi...  
Version: 7.0.323 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Grisoft'un ücretsiz bir bir hizmeti olan bu anti-virüs programı kesinlikle kullanılması gereken bir yazılım. Bilgisayarınızı yavaşlatmıyor. Sisteminizi çok iyi koruyor ve her ne şeklde olursa olsun virüslere göz açtırmıyor. Microsoft Outlook ile tümleşik ve sorunsuz çalışıyor. Yalnız gönderdiğiniz e-postaların altına kendi adıyla birlikte mailin virüs taramasından geçtiğini yazıyor. İsterseniz e-posta tarama özelliğini kapatarak bunu önleyebiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (29) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Winamp Full  
Version: 5.03a Platform: Windows
Fiyat: Freeware
En çok kullanılan MP3 player lardan. Bu full sürüm WinAmp programının görüntüleri oldukça iyi. Program MP3 ün yanında MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI, vb formatları da destekliyor. Ayrıca internet üzerinden radyo ve TV yayını izleyebilirsiniz. Eğer MP3 dinliyorsanız indirmenizi tavsiye ederim.
Ziyaretçi Popülaritesi (23) :    
Üye Popularitesi (0):
 
WinRAR Türkçe  
Version: 3.50 Beta Platform: Windows
Fiyat: Free
WinRAR programı bir dosya sıkıştırıcısıdır. Winzip ile aynı tür bir programdır. Program ile RAR arşivleri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu arşivleri başka hiç bir programa ihtiyaç kalmadan otomatik olarak açabilirsiniz. Sadece RAR değil, ZIP ve ARJ uzantılı dosyalarıda açabilirsiniz. Programın bu versiyonu, daha da hızlı bir sıkıştırma yapabiliyor. Programın desteklediği uzantılar şöyle; TAR, GZ, ACE, UUE, CAB, ARJ, LZH arşivleri. WinRAR ile sıkıştırdığınız dosyalara şifre koyabiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (33) :    
Üye Popularitesi (0):
 
ProAgent
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
ProAgent casus yazılımı günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazılımlarından birisidir. ProAgent eşinizin, çocuklarınızın, çalışanlarınızın ya da istediğiniz herhangi bir kimsenin bilgisayar başında yaptıklarını takip etmek için mükemmel bir çözümdür! ProAgent klavyede basılan tüm tuşları, tüm aktif pencere yazılarını, ziyareet edilen tüm web sitelerini, bilgisayarda kullanılan yazılımların kullanıcı adı ve şifreleri ile çok daha fazlasını, server oluştururken belirttiğiniz e-mail adresinize rapor eder, hem de tamamen gizli olarak!
Ziyaretçi Popülaritesi (72) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7  ... 273    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri