Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
LimeWire - Linux 4.8.1 p...
Version: 4.8.1 Platform: Linux
Fiyat: Free
LimeWire, güçlü bir sunucu olan Gnutella Network'un başka bir dosya alışverişi sağlayan programı. Popüler Napster servislerine bağlanarak program, oyun, araması yapıp download edebilirsiniz. Mp3 dosyalarını download edebilirsiniz. Ayrıca film, resim, text dökümanı alışverişi de yapabilirsiniz. Gnutella'nın yavaş ve kullanımı zor olan yapısı birçok Napster kullanıcısının gözünü korkutmuştu. Napster ise sevimlilikten son derece uzak ve birçok yönden hantal bir yapıydı. LimeWire son derece kullanışlı, renkli ve 'engellenemez' bir sisteme oturuyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (6) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MyPaint 2.0 popüler
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Çocuklar için boyama kitabı ve resim çizim programı. Programla 15 boyanabilir şablon geliyor. Kullanıcı da istediği kadar resimler ekleyebilir. Kağıt ve dolayısıyla orman israfına son.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
PhotoBuilder Standard 5....
Version: 5.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
PhotoBuilder Standart programı dijital fotograflar oluşturmanız ve fotoğrafların üzerinde oynamalarınız iznini veriyor. Karışık resimleri bir resim üzerinde toplayarak yeni image dosyaları oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca program sayesinde evlilik albümü oluşturabilir istersenizde evlilik kartpostalı oluşturup bunları yazıcıdan çıkartabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (17) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Test Bank
Version: 1.0.0b Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Test Bank; Öğretmenler ve Eğitmenler için kullanışlı, kolay arayüzlü soru bankası ve test oluşturma programı.
Ziyaretçi Popülaritesi (5) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Nero 6 Ultra Edition 6.6...
Version: 6.6.0.14 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
CD ya da DVD yazıcınızdan daha fazla yararlanabilmek için birden fazla yazılıma mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz? Ahead'in Nero 6 Reloaded sürümü CD yazmadan tutun da hazırlamaya ve oynatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket altında topluyor.Uygulama paketi içinde Nero Burning ROM yazılımı dışında InCD packet-writing yazılımı, eski sürümlere göre daha fazla geliştirilmiş Nero Vision Express 2 film hazırlama ve düzenleme yazılımı, tamamen yeni bir DVD/film dosya oynatıcısı ve yine kullanıcıların ilk defa tanışacağı BackItUp adlı bir yedekleme yazılımı da yer alıyor
Ziyaretçi Popülaritesi (7) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7  ... 26    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri