Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
SeViMLi SiNeK 1.0 popüle...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Sinekleri sevin yada sevmeyin bu sinek çok hoşunuza gidecek. Neler mi yapabiliyor bu sinek? Pek tabi ki uçuyor. Uçarken mouseunuzu takip ediyor. Bir süre sonra uçmaktan yorulan SeViMLi Sineğimiz masaüstünüze konuyor.Peki bu sinek hep masaüstünde mi kalacak? Tabi ki hayır. Her program gibi bu programı da kapatabilirsiniz.Bunun için önce sineğin yorulup konmasını bekleyin. Mouseunuzu yavaşça sineğin üzerine götürün. Bir el animasyonu belirecektir. El animasyonu çıktıktan kısa bir süre sonra mouseunuzun sol tuşunu tıklayın. Eğer sinek fark etmeden basarsanız onu öldürürsünüz ve program kapanır. Eğer zamanında basamazsanız sinek kaçar ve tekrar uçmaya başlar.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Blackdown JDK 1.2 pre-v2
Version: 1.2 Platform: Linux
Fiyat: Free
Java programlama için kesin birçok araç vardır. Örneğin JDK (Java Development Kit) ortamını, Netscape versiyon 2.0.14 ya da sonrası, ve Xemacs gibi bir yazı editörü için kullanacaksınız. Daima XWindows ortamında çalışacaksanız. Herzaman gerekli olmamasına rağmen , Apletleri ve programları bir grafik arabirimi ile geliştirirken Blackdown JDK'ya ihtiyacımız olacak.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Sega Animanium 3D 1.0 po...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Seganın çıkardığı ANIMANIUM isimli program ile çok kolay bi şekilde kinematik olarak insanların, hayvanların, makinaların 3D olarak animasyonlarını hazırlayabilirsiniz. Sisteminizde Windows Media Player kurulu ise, programın tanıtım filmini izlemek için aşağıdaki animasyon linkini kopyalayıp Explorer'in adres çubuğuna yapıştırınız. http://www.animanium.com/php/images/animanium_sample.wmv
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Adventure Maker 3.5.2 bu...
Version: 3.5.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Kendi oyununuzu yapmak ister miydiniz? İşte size müthiş bir fırsat! Adventure Maker, adı üzerinde, adventure türü oyunlar yapmanız için tasarlanmış müthiş bir yazılım. Basit bir arayüz sayesinde pratik şekilde hayalinizdeki adventure oyununu gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Kütüphane Programı 1.3 p...
Version: 1.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İndireceğiniz program Kütüphane Kayıt Programı'nın 1.2 versiyonudur.Adından da anlaşılacağı gibi kütüphane kayıtlarını tutmak amacı ile yapılmıştır. Programı 4 parça halinde indirip DISK1 den DISK4 e kadar tüm klasör içeriklerini tek bir klasörde toplayın ve setup ı çalıştırın. Bir hatırlatma; site bedava olduğu için günlük download limiti var, download da sorun yaşarsanız daha sonra devam edin.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:         1 ...  16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri