Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
SkinCrafter 1.5 popüler
Version: 1.5 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
SkinCrafter, yazılım geliştiriciler için ActiveX kütüphanesinidir. Yazdığınız programların ekran görünümünü klasik Windows görünümünden çıkartarak, yeni skinler ile çok daha farklı bir görünüme getirebilirsiniz. Böylece yazdığınız programın diğer programlardan çok daha farklı bir ekran görüntüsü olur. Windows Forms (.NET), MS Visual C++, MS Visual Basic, Delphi vb. gibi birçok yazılım geliştirici programı destekler.
Ziyaretçi Popülaritesi (10) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Damage Cleanup Engine  
Version: 3.9 Platform: Windows
Fiyat: Ücretsiz
Güncel bir çok Trojan ve Virusu çok kısa süre içersinde temizleyen harika bir program. Özellikle IRC trojanlardan kurtulmak için mutlaka kullanınız. Programı her hafta download ederek kullanmanız önerilir.
Ziyaretçi Popülaritesi (12) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Age of Mythology Trial p...
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
Age Of Empires serilerinin tam olarak olmasada, devamı niteliğindeki bu oyun adındanda anlaşılacağı gibi mitoloji üzerine kurulmuş. Özellikle başarılı grafikleriyle dikkat çeken oyunda, ses efektleride muhteşeme yakın bir seviyede.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Rome: Total War demo pop...
Version: 1 Platform: Windows tümü
Fiyat: Free
Düşman kokusu bu; korkunun zavallılara olan etkisi. Kılıçların kafalarına olan etkisini de göstermeli mi onlara? Evet, atlı birliklerde bizden üstün olabilirler, hatta piyadeleri sayıca 2 katımız olabilir. Ancak savaş ruhu olmayan bir ordu, hiçbir şeydir! Duvarların bizi durdurmaya yeteceğini düşünüyorlar, bir daha düşünmeliler! Onlar ki halkın koruyucuları, onlar ki kafalarımızı elimize vereceklerini sanan umarsızlar, onlar ki potansiyel ölüler!! Bu savaştan sonra düşmanın her şeyi bizim olacak kardeşlerim, ganimet, yiyecek, koca bir şehir, ve kadın! Yürüyün kardeşlerim, Battle for victory!!!"
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Du Meter Türkçe
Version: 3.07 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
DU Meter Türkçe sayesinde gerçek bağlantı hızınızın , ne zaman hızlandığını öğrenebilirsiniz. Kronometresi sayesinde program indirirken tam olarak ne kadar sürdüğünü ve her türlü hesapları öğrenebilirsiniz. Program system tray'e yapışır ve buradan programı kolayca idare edebilirsiniz. Dial-Up ayarlarınızı Du Meter ile ayarlayabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (13) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:         1 ...  17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri