Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
Pishti 1.0 popüler
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Uğur Şahin tarafından geliştirilen Pişti ücretsiz kart bir oyundur. Ayrıca oyunla beraber sisteminize kurulan uscards.dll ve uscard.ocx adlı activex denetimlerinide kendi oyunlarınız yazarkende kullanabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Loto Analiz 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Loto Analiz; Çekiliş adedi kadar kolon oynasaydınız ve o hafta belirdeğiniz 6 sayı çıksaydı oynadığınız kolonunun kaçı kazanırdı? Yada belirlediğniz 6 sayıyı çekiliş adedi kadar her hafta oynasaydınız kazanacağınız ikramiye ne olurdu? İşte bu soruları yanıtlamak için hazırladığım küçük bir uygulama. 6 adet 1-49 arası sayı belirlileyip çakiliş adedini giriyorsunuz ve program çekiliş adedi kadar çekiliş yapıp belirdeğiniz sayılarla kıyaslıyor ve kaç kolunun kazandığını kaçının kazanamadığını kazanma oranını ve çıkan sayılarını grafiğini çıkarıyor.Oynanan kolon sayısına göre kazanan kolon sayısına dikkat edin sayısal loto işinden aslında kimin kazandığı ortada bu paraların nereye harcandığı ile ilgili yorum sizin.
Ziyaretçi Popülaritesi (6) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Mario 1.0 popüler
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Bildiğimiz mario oyununun değişik bir uyarlaması oyun içerisinde sadece oyun gereği kullanılan tuşlarla ilgilenirseniz sorun çıkmaz ama ona buna basarsanız oyundan durmayan çıktığı için siniriniz bozulacaktır.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Astrobatics 1.0.5
Version: 1.0.5 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Astrobatics, sizi saatlerce bilgisayar başına bağlayacak bir uzay oyunu. Oyunda bir uzay aracını yönlendiriyorsunuz. Uzay aracınız çok iyi tasarlanmış ancak oyundaki düşman uzay gemileri çok daha ilgi çekecek şekilde tasarlanmış. Oyundaki mantık yine aynı, önüne gelen herşeyi vur.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Gizemli Sayfalar 1.0 pop...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Gölcük depreminin nedeni ABD mi? Zombiler ve dinleri.Ölüm adetleri.Nostradamus ve kehanetleri.Kendi devrinde yaşayamamış insan hepsi ama hepsi burda.Mısırlılar,Yunanlılar,Osmanlılarda ölüm adetleri nasıldı ölen insanlar ne yapılırdı nasıl davranılırdı? Şok olacaksın özellikle gölcük depremi akıllarda soru işaretleri bırakacak ABD nin dolaylı yoldan gölcükte nasıl deprem yarattığını öğreneceksiniz kesinlikle ve kesinlikle bir tuzak bir kandırmaca bir şaka değil bu indirin okuyun bu bilgiler çok özel kaynaklıdır!
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:         1 ...  19 20 21 22 23 24 25 26   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri