Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
Parallaxis Cuckoo Clock ...
Version: 4.6 Platform: Windows
Fiyat: Free
Bilgisayarınıza bir guguklu saat eklemek istermisiniz? Parallaxis Cuckoo Clock programı biraz nostalji ve teknolojinin son nimetlerinden faydalanma imkanını size sunuyor. Programda alarm, saat sesleri, skin desteği vb. gibi ek özelliklerde geliyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Bilmeceler 2.0 popüler
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Eski versiyonuna ek olarak onlarca geyik bilmece. Ayrıca Yeni kategorilerde Komik olaylar, geyikler, Komik Yazılar ve dahası. Durma Kahkaha tufanı devam ediyor. Gunluk hayatta karsilastigimiz geyik bilmeceler. Kahkaha atmaktan karniniz agriyacak. Arkadaslariniza, sevdiklerinize sorabileceginiz, geyik sorular, geyik bilmeceler. Windows ortamında gorsel olarak sunulan bu program tamamen UCRETSIZ olup, Turk gencligine bir ziyafet niteligindedir. Ayni espriyi tekrar tekrar okusaniz bile, kahkalarinizdan hicbir eksilme olmayacaktir.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Çekiliş 1.080.01
Version: 1.080.01 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
AKINSOFT Çekiliş; Belirtilen aralıklarda ve sayıda rasgele sayı üreten bir program. Program dosyasini download ediniz ve .zip uzantili dosyalari acan yardimci bir program (Örnek : Winzip gibi) araciligi ile aciniz. Setup dosyasini calistirarak kurulumu tamamlayiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
CDBF - DBF Viewer and Edi...
Version: 1.20 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
CDBF - DBF Viewer and Editor, kullanışlı ve güçlü bir veritabanı düzenleme programıdır. DBF formatındaki veritabanı dosyalarının içeriğini görüntüleyebilir, içeriğini değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çok büyük bir veritabanını 5 saniye içerisinde görüntüleyebilecek kadar da hızlı.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:         1 ...  21 22 23 24 25 26 


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri