Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
Hakan Satranç 1.0 popüle...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Tamamen Türkçe Satranç, Çocuklar ve Büyükler için Satranç Programı, Hakan Satranç. Sonraki versiyonda Kaydetme, Yükleme... Tahtalar ve taşlar (2D, 3D) değişik modellerde. ve daha çok seçenek ve fonksiyon düşünüyorum, eğer vaktim olursa. Tamamen gelişmeye açık bir program. Umarım memnun kalırsınız. Saygılarımla Mustafa Hakan Behram.
Ziyaretçi Popülaritesi (9) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Need for Speed Undergroun...
Version: 2 Platform: Windows XP/2000/Me
Fiyat: Demo
Need for Speed Underground 2 Demo. Electronic Arts'ın, The Fast and The Furious filminden esinlenerek hazırladığı Need For Speed: Underground oyunu geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkmıştı ama insanlar tarafından hala deliler gibi oynanmakta ve adına da turnuvalar düzenlenmekte. Oyunun satış rakamları zaten insanların beğenisini ortaya dökmüştü. Electronic Arts bu gelişmelere tepkisiz kalmayarak "beklenildiği" üzere Underground 2'yi hazırladı.
Ziyaretçi Popülaritesi (4) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Active Registry Monitor
Version: 3.12 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Active Registry Monitor; Windows Registry ayarlarınızı yedekleyebileceğiniz, silebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz kullanışlı bir sistem programıdır. Programın bu deneme sürümünün boyutu 700 Kb'dır.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Grabber 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Programcılar için ikon ayıklayıcı : Bu program ile Exe ve Dll dosyalarına gömülü tüm ikonları elde edebilirsiniz. Denemenizi öneririm. Not: Program ikonları baktığınız dosya ile aynı klasörde icons adı altında bir klasör içine toplar. BC++ Builder5 ile yazılmıştır.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
FlyVCD 2.7 popüler
Version: 2.7 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
FlyVCD; Resimlerinize arkaplan müzikleri, yazılar ve bazı efektler ekleyerek, VCD veya DVD uyumlu MPEG dosyalarına çevirebilen bir program. Not: Bu deneme sürümü ile ancak 30 saniyelik film oluşturabilirsiniz. Limitsiz kullanım için programı satın almalısınız.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7 8  ... 26    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri