Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
LotoMatik 1.05
Version: 1.05 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
LotoMatik; Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara oyunları için tahmin üreten ve bu tahminlerin kuponlarını yazdıran Excel uygulaması. Kazanırsanız bizide unutmayın.
Ziyaretçi Popülaritesi (10) :    
Üye Popularitesi (0):
 
X-Men Oyunu Türkçe 1.0 p...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Ücretsiz
Birbirinden ilginç kahramanları ile begenimizi kazanan x-men şimdi oyun olarak karşımızda oyun bölüm geçtikçe dahada heyecan verici oluyor ... Oyun çok süper hemde full ve istediginiz yerden kaydedip diger gün oynayabiliyorsunuz ve oyunun içinde bonus olarak tam 3 program,oyun v.s. var hadi durmayın hemen indirmeye başlayın... Download Arşivi Uyarıyor: Programın kurulum dosyası casus programcıklar içerebilir. Ad-aware casus programcık silme yazılımıyla bilgisayarınızı kontrol etmeyi unutmayınız.
Ziyaretçi Popülaritesi (25) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Icy Tower 1.2
Version: 1.2 Platform: Windows/XP
Fiyat: Freeware (ücretsiz)
Platformlardan yukarıya doğru tırmanarak en yüksek puana sahip olmaya çalışıyorsunuz. Şu ana kadar elde edilmiş en yüksek skor 78010. Oyunda zamanın sınırlı. Oyun ilerledikçe platformlardan hız alarak zıplama imkanınız olacak ve böylece tek zıplamada 10-20 kat yukarıya çıkabileceksiniz. Denemeye değer!
Ziyaretçi Popülaritesi (20) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Fifa 2005 Türkçe Dil Pake...
Version: 2.0 Platform: Windows 98/Me/2000/XP
Fiyat: Freeware (ücretsiz)
FIFA 2005 Türkçe Dil Paketi V2'yi sonunda bitirdim %100 Türkçe olarak yayınlıyorum ama kaydetme esnasında çıkan sadece bir tane ingilizce cümle hala beni uğraştırmaya devam ediyor.Sonuç olarak full yamayı beğeninize sunuyorum, hata uyarılarınızın hepsi dikkate alındı, maç anlatımında fazla olmasada değişiklik yapmaya çalıştım en önemlisi gazete haberlerini bitirdim.Tüm oyunu test ettim yalnız gazeteler bildiğiniz gibi sadece kariyer modda çıkıyor ve sezon olarak fazla ilerliyemediğim için gazetenin hepsini test etme imkanım olmadı ama bir hata olacağını zannetmiyorum.
Ziyaretçi Popülaritesi (22) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Mekanik ve ISI Hesapları ...
Version: 3.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Mekanik ve ısı hesaplamaları çeşitli hesaplama bölümlerinden oluşur. içeriğindeki hesaplar şunlardır: pompa hesabı, fan tornalama, vantilatör hesabı, elevatör hesabı, helezon hesabı, ısıtıcı hesabı (ısı transferi -akışkan miktarı -yüzey alanı -çıkış sıcaklığı -ısı transfer katsayısı -hız basınç kaybı), 4 ve 5 kademeli tephir hesabı - tephir yüzey alanı hesabı (şeker fabrikalarında kullanılır), tahvil oranı, kayış-kasnak hesabı, çevresel hız, moment, elektrik kablo kesit tayini, birim çevirme, bilgi bölümünde hdd no, boş ram swap ve disk alanı miktarı. program ücretsiz olup başlangıçta şifre sorar 3 deneme kullanımı olup şifre girilmezse başka işleme izin vermez. e-mail ile kayıt no bildirilirse şifre hemen gönderilecektir. şifre olayı tamamen deneme amaçlı konmuş daha çok programın ne kadar kişi tarafından kullanıldığı gerçekten bir işe yarayıp yaramadığının kontrolü için konmuştur.
Ziyaretçi Popülaritesi (16) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7 8 9  ... 273    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri