Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
Yağmur Player 2.1 popüle...
Version: 2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İşte internet üzerinden yayın yapan Türkçe radyoların en yenilerinden birisi... Radyo Yağmur. Bu program ile Radyo Yağmur'u güzel bir arabirim eşliğinde, internet üzerinden canlı olarak rahatlıkla dinleyebileceksiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Absolute Sound Recorder ...
Version: 3.2.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Absolute Sound Recorder programı ile ses kartınızın mikrofon girişinden, internet üzerinden ve medya player programlarından yapılan ses girişlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Kayıtlarınızı mp3, .wav, .wma, .vqf and .ogg formatlarında depolayabilirsiniz. Oluşturduğunuz ses ve müzikleri Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player, Flash vb. gibi programlarla çaldırabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Radyo Super 1.0 popüler ...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Online Siteye bağlanmadan winamp media player olmadan radyo dinleme keyfini çıkarın üstelik istek yapın Siir Kupu Player.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
All-in-One DVD Player 1....
Version: 1.7.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
All-in-One DVD Player programıyla DVD'lerinizi oynatabilir, sahne ve posterleri ile birlikte organize edebilirsiniz. All-in one dvd player AVI, MPG, DivX, XviD formatları ile birlikte bütün popüler formatları destekliyor. Programın birçok özelligi ile ücretsiz olması da çok güzel.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Nero 6 Ultra Edition 6.6...
Version: 6.6.0.14 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
CD ya da DVD yazıcınızdan daha fazla yararlanabilmek için birden fazla yazılıma mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz? Ahead'in Nero 6 Reloaded sürümü CD yazmadan tutun da hazırlamaya ve oynatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket altında topluyor.Uygulama paketi içinde Nero Burning ROM yazılımı dışında InCD packet-writing yazılımı, eski sürümlere göre daha fazla geliştirilmiş Nero Vision Express 2 film hazırlama ve düzenleme yazılımı, tamamen yeni bir DVD/film dosya oynatıcısı ve yine kullanıcıların ilk defa tanışacağı BackItUp adlı bir yedekleme yazılımı da yer alıyor
Ziyaretçi Popülaritesi (7) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  ... 273    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri