Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   ARAMA SONUÇLARI
 
Sayı - YTL 2.3 popüler ...
Version: 2.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Excel de sayılarınızı tek tıklamayla YTL ve YKr cinsinden yazıya dönüştürün. Sayılar değiştikçe otomatik olarak yazılar da değişsin. YTL ve YKr ibarelerini araç çubuğundan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İnglizce olarak da yazıya çevirme imkanı sunar.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Half-Life: Opposing Force...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Oyunumuz Half Life Opposing Force.Tahmin edeceğiniz gibi HalfLife oyununun bir expansiyonu.Yani görev paketi. Halflife oyununu zevkle oynadık ve bitirdik.Şimdi geldi görev paketini oynayıp bitirmeye.Oyunumuz zor değil fakat bazı yerlerdeki bulmacalar insanı yoruyor. Biliyorsunuz her aksiyon yani FPS (first person shooter) tipi oyunlardaki gibi her geleni öldür,kapıları açmak için kollar bulmak görevleri vardır.Fakat artık son çıkan FPS oyunlarda artık bu klasik görevlerin yanında oyuna heyecan katan bazı unsurlarda eklendi.İşte Half Life bunlardan birisi.Gerek konu gerekse atmosfer bakımından geçen yılın en iyi oyunu seçilerek hak ettiği yere geldi. Siz ben yazmasam bile her gördüğünüz yaratığı öldürün. Her kasayı kırın.Kasaların içinden madipackler ve silahlar çıkıyor
Ziyaretçi Popülaritesi (17) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Half-Life: Uplink 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Half-Life in aksiyon, drama ve macerayi mukemmel bir teknolojiyle birlestirerek oyunculari yasamak icin akillica dusunmeye zorlayan Uplink versiyonunun demosu.
Ziyaretçi Popülaritesi (5) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Telefon Rehberi ve Arayan...
Version: 2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Bu Program Sekreterlerin İşini Kolaylaştırmak İçin Yazılmış Bir Programdır. Program İçindeki, Arayanları Kayıt Bölümüyle Arayanları Not Edebileceği Çıktısını Alabileceği Bir Programdır. Telefon Rehber Özelliği ile Sadece Sekreterlerin Değil Herkesin Kullanabileceği Rahat Bir Programdır Ve Rehberde Kullanılacak Kişi Lazım Olabilecek Yeni Textler Eklenmiştir. Menü Resim Seçeneği ve StatusBar da Program İle İlgili Yardım Eklenmiştir. Bu Program Üzerinde Raporlamaları Kullanabilmeniz İçin, Bilgisayarınızda MİCROSOFT ACCESS Programının Yüklü Olması Gerekmektedir, Eğer Yüklü Değilse Üzülmeyin, Programın Yüklemensi Bittiği Zaman Karşınıza Yeni Bir Kurulum Gelecektir. İngilizce Sözleşme Altta YES(EVET) ve NO(HAYIR) Seçenekleri Vardır. YES(EVET) Diyerek Lütfen Kurunuz. YaDa Yükleme Esnasındaki "KENDİM SEÇECEM" Seçeneğini İşaretleyip, "LİSTE" Kutucuğunun İşretlenmesi Gerekmektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (14) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Osmanlı Ekran Koruyucusu ...
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Hem Bilgilenin, hem eğlenin! Yedi yüz yıllık bir imparatorluğun, Osmanlı Devleti'nin padişahlarını sırasıyla ve önemli bilgileriyle bu ekran koruyucuda (screensaver) bulabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  ... 26    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri