Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Internet >> Dosya Araçları
 
Streamload Uploader and D...
Version: 1.2.6 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Streamload Uploader and Downloader programını bilgisayarınıza indirdiğinizde size bir kullanıcı adı veriliyor. Bu kullanıcı adı ile programın sunucularına bağlanıp resim, video, müzik ve bunun gibi her türlü medya dosyasını bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayarınızda bukunan medya dosyalarını sunucuya gönderip orada yedekliyebiliyorsunuz. Limitsiz olarak veri transferi yapabiliyorsunuz. Programın sunucuları çok hızlı olduğu için çok hızlı bir şekilde download ve upload yapabiliyorsunuz
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Net Leech
Version: 3.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
İnternette herkes mutlaka birkaç veya binlerce dosya çekmektedir. Bilgisayarınıza Download Manager programı yüklerseniz çektiğiniz dosyayı çok daha hızlı alabileceksiniz. Ayrıca herhangi bir nedenle dosya çekme işleminiz yarıda kalırsa Net Leech programıyla devam ettirebilirsiniz. Bu Adware sürümündeki reklamlardan kurtulmak için 20$ ödemeniz gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
DLExpert
Version: 0.99 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
DLexpert ile internetten çok daha hızlı bir biçimde dosya çekebilirsiniz. Program birçok kanal açarak dosyayı daha hızlı çekmenizi sağlıyor. Ayrıca yarıda kalan dosyalarınızı kaldığı yerden devam ettirebiliyor. Üstelik bu güzel programı kullanması bedava.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
YahooBin
Version: 1.03 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
YahooBin programı ile Yahoo Groups sayfalarından dosya arayabilir ve kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İsterseniz kendi Yahoo Groups sayfanıza dosya gönderebilirsiniz. Kendi grubunuza üye olanlarla dosya alışverişi yapabilirsiniz. YahooBin programını 30 gün boyunca deneyebilirsiniz, eğer satın almak isterseniz 29$ ödemeniz gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Picture Ripper
Version: 3.56 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Picture Ripper ile mp3leri, filmleri, resimleri, fotoğraf galerini ve zip dosyalarını çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Programın desteklediği resim formatları JPEG, GIF, BMP, PNG, ve PSD bunun yanında video formatları ise MPEG, AVI, QuickTime, WMV, ve RealMedia`dır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri