Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Internet >> Sohbet
 
Chat Watch
Version: 4.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Chat Watch; ICQ, AOL IM, MSN, Yahoo, Odigo, CheetaChat gibi ünlü chat mekanlarında yapılan sohbetleri kaydeder ve daha sonra görüntülemenizi sağlar. Ayrıca istediğiniz zamanlarda isteyen her kullanıcının sizinle chat yapmasını da engelleyebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MSN Chat Monitor
Version: 2.8 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Üreticinin Açıklaması : MSN Chat Monitor; bir ağ üzerinde MSN Messenger ile yapılan tüm konuşmaları görmenizi sağlayan bir programdır. Görmenizi sağlamakla beraber onları o anki zamanda kaydedebilme olanağı da tanır. Kullanması kolay ve Yerel Ağ üzerindeki tüm konuşmaları sorunsuz olarak size iletebilen bir programdır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MSN Chat Monitor Sniffer
Version: 3.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
MSN Chat Monitor Sniffer programI bir ağ üzerinde bulunan MSN Messenger kullanıcılarından gelen ve giden bütün bilgileri görebilmenize olanak sağlıyor. Program nerelerde kullanılır? İnternet Kafe, Okul, İş yerleri gibi internet kullanımlarını ağ üzerinden gerçekleştiren tüm ağlarda kontrol amaçlı kullanılır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Yahoo Messenger
Version: 7.0 Beta Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Yahoo Messenger 7.0 Beta sürümü mükemmel özellikleri ile birlikte geliyor. Bu dosya kurulum dosyasıdır. Gerekli dosyaları internet üzerinden çekiyor. (Ortalama 7 mb dosya indiriyor) Başlıca Özellikleri; Yeni eklenen göz kırpmalar. Bu özellik sayesinde ruh halinizi konuştuğunuz kişiye daha iyi ifade edebilirsiniz. Word tarzı yazı büyütme, kalınlaştırma , renk değiştirme özelliği. Kişisel avatar ekleme özelliği. Artık Göz kırpmalar sesli. Arka plan renigini değiştirme. Sürükle bırak ile resim ve dosya yollama özelliği. Diğer messenger uygulamarında 3 dolar (5 ytl) olan avatar tasarlama özelliği yahoo messenger'da ücretsiz. Web Kamera desteği ile konuştuğunuz insanları görebilirsiniz. Web kamera özelliğinde skype'nin kullandığı teknoloji sayesinde aynı anda sesli görüşmede yapabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Skype for Windows
Version: 1.3.0.51 Platform: Win 2000/Win XP
Fiyat: Freeware
Skype programı ile telefondaki kadar net bir ses kalitesiyle sohbet yapabilirsiniz. Program firewall arkasında da çalışabiliyor. Ücretsiz ve casus yazılım içermiyor. Ayrıca güvenli bağlantı olağanı sunuyor. İstemediğiniz kişileri reddetme olanağı var. Programı kullandıktan sonra diğer programları bırakacaksınız. Kesintisiz net ses olanağı gerçekten iyi. Yakında dosya paylaşımı özelliği de eklenecek. Skype şu ana kadar 10 milyondan fazla indirildi. Artık Skype moda...
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri