Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Internet >> Araçlar
 
BookSearch
Version: 1.4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
BookSearch, adından da kolaylıkla anlaşılabileceği gibi İnternet üzerinden kitap araması yapmanıza izin veren bir program. Yeni veya kullanılmış kitapları arayabileceğiniz programı, zor bulunan kitapları aramak için kullanabileceğiniz gibi aynı kitabın çeşitli sitelerdeki fiyatlarını da karşılaştırmak için kullanabilirsiniz. Programın tek kötü yanı seçtiğiniz her kitap sitesi için ayrı bir tarayıcı sayfası açıyor olması, yani tüm sonuçları tek bir sayfada toplu olarak arama özelliği yok.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Copernic Technologies
Version: 1.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Masaüstü arama motoru savaşı kızışıyor. Microsoft'un gelecek işletim sisteminin kilit bileşenleri arasında bulunan masaüstü arama konusunda pazara son giren firma Copernic oldu. Copernic, geçen ay çıkardığı Desktop Search programıyla, İnternet'teki tecrübesini masaüstüne taşıyor. Ücretsiz yazılım; resim, video, e.posta gibi birbirinden farklı dosyaları kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Görev çubuğuna yerleşen Copernic Desktop Search ilk çalıştırıldığında dosyaların bir listesini çıkararak, benzerlerine göre çok daha etkin ve kolay bir kullanım sunuyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Google Desktop Search
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Google, içinde Microsoft ve Yahoo gibi büyük firmaların da bulunduğu masaüstü arama piyasasında belli bir süredir varlığını hissettiriyor. Google'ın yazılımıyla kullanıcılar e-postalarını, dosyalarını veya sohbet kayıtlarını arayabiliyor ve çevrim dışı Web sayfalarını görüntüleyebiliyor. Beta sürümünden çıkarak kararlı sürüme geçen Google Desktop Search (GDS), Microsoft odaklı bir yazılım olmaktan çıkarak artık Mozilla Firefox ve AOL Netscape gibi tarayıcıları da destekliyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MukemmeLiM Desktop Search
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
İste Size MukemmeLiM Desktop Search!! Artık Bilgisayar Dünyasında Hiçbirsey Gizli Kalamıcak!Hertürlü dosya yı arar bulur..Saniyeler İçerisinde 15000-20000 arası dosya arar.Dosya adını yada uznantısını(.exe,.mp3,.dll) yazın anında bulsun! Nerde Oldugu Klasörüde Açabilirsiniz..Suan Deneme Sürümü Olan Program Bedava..Bilgisayarınızda Herseyi Arayın!MukemmeLiM SOFT'tun Türkiye'ye Armağanı! Teşekkürler By JiN ..
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
X1 Desktop Search
Version: 5.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Masaüstü arama moturu X1 Technologies adlı firma ile ortaklaşa geliştirildi. X1 Desktop Search, sabit disk, e-posta, Word ve PDF dosyaları, müzik ve fotoğrafları tarayabiliyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri