Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Internet >> Network
 
NetworkView
Version: 2.03 Platform: Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98
Fiyat: Shareware
NetworkView Windows NT için yoğun bir ağ keşif ve yönetim aracıdır. Birkaç dakikada tüm TCP/IP nodlarını keşfedebilir ve DNS ve SMTP bilgisini kullanarak tam bir grafik harita çizebilir (rotaları da içerir). Ayrıca ağı yoklar ve notlar ulaşılamaz durumda olduğunda e-posta ile uyarılar gönderir. 5000' den fazla girişim ve aygıt sistemi nesnesi ID' leri veritabanında olmasına rağmen, bir disketten kullanılabilir. Bu program haritalar ve listeler için tam yazdırma ve yazdırma önizleme yeteneklerine sahiptir.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
TJPing
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Network ve internette ulaşılmak istenen hedefin ne durumda olduğunu öğrenebilmenin alışılagelmiş yöntemi dos komut satırından girilen özel bazı komutlardır. Bu işi Windows ortamında yapmak için, yani ping ve traceroute türünde komutların sonuçlarını görebilmek için TJPing adlı programı kullanabilirsiniz. Programda zaman ayarları istenilen biçimde değiştirilebiliyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Network Eagle Monitor
Version: 3.7 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Network Eagle Monitor, ağ içerisinde bir problemle karşılaşıldığında size uyarılar veren, çözüm yollarının neler olduğunu belirten bir Ağ Yönetim programıdır. Ağ içerisinde ki bilgisayar sayısı fazla olduğunda sorunlarınız çok fazlalaşıyorsa program ile bu sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Network Searcher
Version: 3.5.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Network Searcher çoklu seçenek arama özelliği ile, tasarımı oldukça hoş yapılmış sunucular için popülarite bir programdır. Programın özelliği, size bağlı olan makinalar içinde arama yapmaktır. Örneğin müşterilerinizin/kullanıcılarınızın hesaplarında zararlı program arıyorsunuz, bunu tek tek hesaplarına girmek yerine ana panelden bu program ile çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Network Asset Tracker
Version: 2.2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Network Asset Tracker, ağ ortamında bulunan tüm bilgisayarlar hakkında donanım ve yazılım bilgisi edinebileceğiniz bir programdır. Bilgisayarların içerisinde kurulu olan yazılımların ve donanım parçalarının listesini alabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri