Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Internet >> Hızlandırıcılar
 
Accel SpeedTec
Version: 2.1.203 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Accel SpeedTec benzeri sitemizde çok bulunan internet hızınızı arttıracağını iddia eden bir Internet Hızlandırıcı programı. Program; Windows'unuzun bilinen ve bilinmeyen ayarlarını değiştirerek hızınızı arttımaya çalışıyor. Accel SpeedTec ile web browser, download-upload, email alışverişi, chat, online oyun ve diğer internet aktivitelerinizi çabuklaştırmak elinizde. Program ayrıca AOL ve DUN 1.3 programlarını da destekliyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
3D Traceroute
Version: 1.6.46:94 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
3d Traceroute, İnternet bağlantı hızınızı, alınan ve gönderilen veri miktarlarını çok hoş bir 3D arabirim eşliğinde size sunuyor. İsterseniz bağlantınız ile ilgili bilgileri ve grafikleri ileride kontrol etmek için kaydedebiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Amazing Dialer
Version: 1.70 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Amazing Dialer programını hem internet bağlantınızı hızlandıran ve bağlantı hızını anlık gösteren bir program olarak kullanabilirsiniz, hem de telefon çevirici olarak kullanabilirsiniz. Modeminiz ile yaptığınız her türlü aktivitede işinizi görecek bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
iNet Protector
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
iNet Protector programı ile internet erişimini kısıtlayabilirsiniz. Program interneti kullanmadığınız zamanlarda internet trafiğini kapatabilir. Tekrar internet bağlantısının gelmesi için sizin belirlediğiniz şifrenin girilmesi gerekir. İsterseniz sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında internet erişimini kapatmayı planlayabilirsiniz. Program içerisindeki zamanlayıcı sayesinde belli bir süreliğine interneti açıp, o süre bittiğinde programın internet bağlantısını otomatikmen kesmesini sağlayabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Du Meter Türkçe
Version: 3.07 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
DU Meter Türkçe sayesinde gerçek bağlantı hızınızın , ne zaman hızlandığını öğrenebilirsiniz. Kronometresi sayesinde program indirirken tam olarak ne kadar sürdüğünü ve her türlü hesapları öğrenebilirsiniz. Program system tray'e yapışır ve buradan programı kolayca idare edebilirsiniz. Dial-Up ayarlarınızı Du Meter ile ayarlayabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (13) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri