Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Araçlar >> Fax-Telefon
 
Call Display Screensaver
Version: 1.03 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Telefonunuzu modem girişinize bağlıyorsunuz, telefon rehberinizi Call Display Screensaver programı içerisinde oluşturuyorsunuz. Daha sonra sizi biri aradığında, arayan kişinin bilgileri ekran koruyucu olarak bilgisayar ekranınıza geliyor. Ses Kartınızın hoparlör çıkışından da kimin aradığını duyabiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Telefon Rehberi
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Bu program ile bilmediğiniz telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. (Not: İnternete bağlı olmanız gerekir.) Program bedava ve Türkçedir. Hemen indirebilmeniz için boyutu çok küçüktür. Download linkine tıklayınca karşınıza gelen sayfada İNDİR yazan yere tıklayınız.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Telefon Rehberi ve Arayan...
Version: 2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Bu Program Sekreterlerin İşini Kolaylaştırmak İçin Yazılmış Bir Programdır. Program İçindeki, Arayanları Kayıt Bölümüyle Arayanları Not Edebileceği Çıktısını Alabileceği Bir Programdır. Telefon Rehber Özelliği ile Sadece Sekreterlerin Değil Herkesin Kullanabileceği Rahat Bir Programdır Ve Rehberde Kullanılacak Kişi Lazım Olabilecek Yeni Textler Eklenmiştir. Menü Resim Seçeneği ve StatusBar da Program İle İlgili Yardım Eklenmiştir. Bu Program Üzerinde Raporlamaları Kullanabilmeniz İçin, Bilgisayarınızda MİCROSOFT ACCESS Programının Yüklü Olması Gerekmektedir, Eğer Yüklü Değilse Üzülmeyin, Programın Yüklemensi Bittiği Zaman Karşınıza Yeni Bir Kurulum Gelecektir. İngilizce Sözleşme Altta YES(EVET) ve NO(HAYIR) Seçenekleri Vardır. YES(EVET) Diyerek Lütfen Kurunuz. YaDa Yükleme Esnasındaki "KENDİM SEÇECEM" Seçeneğini İşaretleyip, "LİSTE" Kutucuğunun İşretlenmesi Gerekmektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (14) :    
Üye Popularitesi (0):
 
akcanSoft Telefon Rehberi
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Telefon rehberi programıdır. Yeni bir kayıt eklemek için yeni butonunu tıklayın ya da Dosya/Yeni kayıt'ı tıklayın Kayıt alanlarını doldurduktan sonra Dosya/Kaydet'i tıklayınız. Kaydedilmiş kayıtlarda değişiklik yaptığınızda ileri ya da geri butonları ile değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kayıt ekleme, silme ve değiştirme gibi işlemleri Tam Liste penceresinde de yapabilirsiniz. Tam listede Liste başlıkları tıklandığında tıklanılan sütunda alfabetik sıralama yapılır. Tabloyu Excel sayfasına da aktarabilirsiniz. Arama kriteri kısmı kayıtlar içinde Kişi Kurumda arama yapar. Arayacağınız ismin birkaç harfini yazarak kayıt listesini daraltabilirsiniz. Hatta aram kriteri başına * koyarak isim içinde de arattırabilirsiniz. Örneğin *ke yazdığınızda içinde ke geçen kayıtlar bulunur.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Sms Explorer
Version: 3.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Telefon defteri ve gruplar oluşturabilir , kişi listenize aynı veya kişiye özel mesajları hazırlayıp toplu bir şekilde SMS gönderimi yapabilirsiniz. SmsExploerer v3.2 'ın en büyük özelliği database bağımsız veri alır, verileri sorgular ve uygun alanları göndereceğiniz SMS metininiz içine ekliyebilirsiniz. Kullandığınız ticari yazılımların kullandığı database dosyalarına erişir, burada kayıt yaptığınız müşteri , bakiye , fatura vb. bilgilerinizi alıp , her müşterinize kendisine ait bakiye vb. bilgisini SMS olarak gönderebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri