Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Araçlar >> Programlama
 
TSP Pro Teknik Servis Yön...
Version: 3.95.1 i Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
TSP Pro teknik servis hizmeti veren tüm işletme, kurum ve kişiler için geliştirilmiş çok kullanıcılı bir veritabanı yönetimi yazılımıdır. Kolay ve Hızlı Kullanım... Her düzey kullanıcı düşünülerek tasarlanmış arayüzü sayesinde TSP Pro kolay öğrenilebilir, hızlı ve düzenli çalışma olanağı sağlar. İletişim ve Paylaşım... TSP Pro' yu rakiplerinden ayıran en önemli özelliği olan Online Site Entegrasyonu sayesinde müşterileriniz cihazları ile ilgili durumu sizi aramadan web sitenizden öğrenebilirler. Ortak veritabanı üzerinde bilgi alışverişi yapan kullanıcılar arasında daha güçlü bir iletişim ve bilgi paylaşımına olanak tanır. Verimlilik... TSP Pro, hem çalışma hızını hem verimliliği arttırır... Güvenilirlik... Güçlü altyapısı sayesinde bilgi güvenliğini ön planda tutar. İşlevsellik... Birçok kullanışlı özelliği ile TSP Pro, bir servis ortamının vazgeçilmez yardımcısıdır.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
CDBF - DBF Viewer and Edi...
Version: 1.20 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
CDBF - DBF Viewer and Editor, kullanışlı ve güçlü bir veritabanı düzenleme programıdır. DBF formatındaki veritabanı dosyalarının içeriğini görüntüleyebilir, içeriğini değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çok büyük bir veritabanını 5 saniye içerisinde görüntüleyebilecek kadar da hızlı.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
DBF Viewer 2000
Version: 1.99 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
DBF Viewer, kullanışlı ve güçlü bir DBF veritabanı düzenleme programıdır. DBF formatındaki veritabanı dosyalarının içeriğini görüntüleyebilir, içeriğini değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çok büyük bir veritabanını 5 saniye içerisinde görüntüleyebilecek kadar da hızlı.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
My Diary
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Size özel, güvenli günlük programı. Güvenli veritabanı ile size sağlam bir günlük programı sunuyorum. Programın renklerini değiştirerek ayrıca kişiselleştirebilirsiniz. Görüş ve isteklerinizi bekliyorum. Sorun olursa telefon bile açabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Cogitum Co-Citer
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Kardeş program olan Image Co-Tracker gibi ama program web sitelerinde yer alan metinleri klasörleyerek veri tabanınıza düzenli bir şekilde, istenildiğinde hemen erişebileceğiniz küçük bir program. Programı kurduktan sonra her hangi web sayfasına girip metini taradıktan sonra sağ tuşla tıklanır çıkan menüden "Grab Selekted Text..." seçip çıkan ekrandan gerekli alanları doldurup, metinin kaydedileceği klasörü seçip veya yaratıp Tamam 'a tıklıyoruz. Bu kadar. Kaydedilen Metinle ilgili:(Programı çalışırın) MEtnin kaydedildiği web site adresi ve tarihi (saatine kadar) -Kaydedilen metin -Eğer yorum veya not eklemek isterseniz "comment" bölümü.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri