Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Araçlar >> Şifreleme
 
Password Door
Version: 3.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Password Door; Programlara şifre koyabileceğiniz bir program. Önem verdiğiniz dosyalarınızı, web browserlerinizi diğer kişilerin görmesini engelleyebilirsiniz. İşyerlerindeki işçilerin e-mail ve web browserlerindeki zaman kayıplarını önler. Gerek evde gerek iş yerlerinde işinize yarayabilecek harika bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MD5 Şifre Kırıcı
Version: toolbox10 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Md5 sifre cozucu ile her alanda her dalda sifrelenmis olan MD5 sifrelerini kısa sürede çözer.. Genelde database, mysql lar icin sifreleme yöntemi olan md5i algoritma hafızasına alarak istediginiz seceneklerde kırabilirsiniz.. Program suanda bizce dünyadaki en iyi md5 çözücü durumunda.. Cunku gerek normal programlar gereksede dos üzerinden kırılmaya calıssada hepsinden daha hızlı oldugunu kanıtladık. Buyrun deneyin.
Ziyaretçi Popülaritesi (245) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Secura Archiver
Version: 1.44 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Bir arşivleme programı olan Secura Archiver, 128 bit veri şifreleme yöntemine sahip. Şifrelediğiniz dosyalarınıza atayacağınız anahtar kelimeleri de içinde saklayan program ile veri güvenliğinizi artırabilrsiniz. Kullanımı kolay: Yeni bir arşiv dosyası açıp içine istediğiniz dosya veya klasörleri sürüklüyorsunuz. Daha sonra Encrypt Archive sekmesini tıkladığınızda sizden bir şifre isteniyor. Program bu şifreyi kendi yaratıyor. Biraz uzun sürüyor ama güvenliği tam olan bir uygulama.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Şifre Kırıcı
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Kaybettiğiniz şifreleri Bulmanıza Yarar. Açıklamaya gerek yok, kullanımı çok basittir. Download Arşivi Uyarıyor: Programın kurulum dosyası casus programcıklar içerebilir. Ad-aware casus programcık silme yazılımıyla bilgisayarınızı kontrol etmeyi unutmayınız.
Ziyaretçi Popülaritesi (7) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Easy File Folder Preotect...
Version: 2.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Easy File Folder Protector 2.2 programı ile bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri gizleyerek yada şifreleyerek diğer kullanıcılarının bilgisayarınızdaki dosyaları silmesini değiştirmesini yada zarar vermesini önleyebilirsiniz. Lütfen bu yama paketini orjinal programınızın kurulu olduğu dizine kurun ve karşınıza çıkacak olan uyarı mesajlarına ("Değiştirmek istiyor musunuz?") "Evet" deyin... Yamanın Boyutu; 305 Kb...
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6  ... 11    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri