Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Araçlar >> Şifreleme
 
Excel XP Şifre Çözücü
Version: 1.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Excel XP Şifre Çözücü, Unutulan excel xp şifrelerini çöameye yarayan ücretsiz bir yazılım. Seçenekler sayesinde şifre daha kısa sürede çözülebilir.Bu programın sisteminizde çalışabilmesi için sisteminizde excel xp nin yüklü olması gerekir.
Ziyaretçi Popülaritesi (4) :    
Üye Popularitesi (0):
 
WinLock Professional
Version: 4.11 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
WinLock Professional sitemizde de bulunan WinLock programının daha gelişmiş bir sürümüdür. WinLock Professional programı, sisteminizdeki istediğiniz programları şifre koymanızı sağlar ve sizden başka kullanıcılara kapar. Program sayesinde Windows'taki tüm uygulamalar kilit koyabiliyor, girişleri engelleyebiliyorsunuz. Özel programlarınızın ve sisteminizde dosyaların güveliğini için oldukça başarılı bir şifreleyici ve koruyucu.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Şakşuka
Version: 1.0.0.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Şakşuka bir dosya şifreleme programıdır. Programın en büyük özelliği küçük dosya boyutu ve işlem hızının yüksek seviyelerde olmasıdır. Tamamen Türkçedir ve Türk Malıdır. Şakşuka ile Aklınıza gelebilen tüm dosyaları şifreleyebilirsiniz. Şifrelenen dosyalar kesinlikle başka bir araçla açılamaz. Şifrenizi unutmamanızı tavsiye ederiz
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Folder Crypto Password
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Folder Crypto Password kendi belirlediğiniz bir şifre ile klasörlerinizi ve sürücülerinizi gizleyip erişimini engelleyebiliyor. Program sayesinde zararlı diğer programlar veya virüsler dosyalarınıza zarar veremiyor ya da disklerinize bulaşamıyor. İstemediğiniz sürece yabancı kişiler bu kaynaklarınıza erişemiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Password Spectator
Version: Lite 1.4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Password Spectator Lite, sitemizde de bulunan Password Spectator programının Bedava sürümüdür. Password Spectator Lite, * (yıldız) sembolü ile gizlenmiş şifre metinlerinin altındaki şifrelerin görmenizi sağlayan bir program. Örneğin İnternet bağlantı şifrenizi unuttuysanız ve şifre Windows Bağlantı Sihirbazı'nda kayıtlıysa, ilgili diyalog kutusundaki yıldızların altındaki şifreyi Password Spectator programı ile öğrenebilirsiniz. Program Windows 2000 ve XP sürümlerinde dahi çalışıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7  ... 11    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri