Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Araçlar >> Yedekleme
 
Island CodeWorks Internet
Version: Backup 1.1.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Island CodeWorks Internet Backup; Windows/XP işletim sistemilerini kullanıyorsanız ve internetle ilgili tüm bilgilerinizi yedeklemek istiyorsanız ve bunun yanında bir FTP server kurmak istiyorsanız işte tam size göre bir program. Ama unutmayın, programın tüm hakları için 29$ ödemeniz gerekiyor
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
ABF Outlook Express
Version: Backup 1.9.9.299 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
ABF Outlook Express Backup programı ile Outlook Express programının yedeğini alabilirsiniz. Aldığınız E-mailler, klasörler, adres defteri, programın ayarları, Email hesaplarınızın yedeklerini alabilir, program bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinse bile eski bilgilerinize tekrar kavuşabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
CopyRite
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
CopyRite; kullanımı kolay ve hızlı çalışan bir yedekleme programıdır. Yedekleme işini Adım Adım yapmanızı sağlar. İlk adımda yedekleyeceğiniz dosyaları seçerseniz, ikinci adımda yedeklemenin depo edileceği yeri belirlersiniz, üçüncü aşamada ise yedeklemenin ne zaman yapılacağını belirtirsiniz. İşte hepsi bu kadar basit.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MyBackup
Version: 1.79 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
MyBackup T v1.79 Artık elemanlarınız tek tıklama ile daha önce sizin yada kullanıcının tanımladığı yedek görevleri ile kişisel veya tüm firmanın yedeklerini tek tuş ile tarih bazlı olarak kolay ve basit şekilde yedekleme yapabilecek. Oluşturulan yedek klasörleri dünya standardı olan ZIP dosya formatı ile depolanacağından istediğiniz bir arşiv programı ile de kolaylıkla açabileceksiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Handy Backup
Version: 4.0 Platform: Win XP
Fiyat: Shareware
Risk altındaki verilerinizin otomatik olarak yedeğini alan programın yedekleme işlemi için FTP sunucusu veya CD yazıcı birimini kullanabilir. Aynı zamanda program dosya şifreleme, sıkıştırma gibi kullanışlı özelliklere de sahip.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 13    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri