Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Araçlar >> Çeşitli
 
Nero Burning Rom Reloaded...
Version: 6.6.0.14 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Süre Kullanım Kısıtlamalı ( Shareware )
Nero, DVD-DVD-RW-CD-R hemde CD-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Dijital 5+1 ses çıkarm, video filmlerinize efektler verebilme, kesme ve yazı ekleme özellikleriyle gelişmiş WAV Düzenleme özellikleri bulunuyor
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Enhanced Uninstaller
Version: 4.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Enhanced Uninstaller programı Windows'un klasik Program Ekle-Kaldır bölümünde olan yada olmayan tüm programları bulup ayrıntılarıyla birlikte tüm ek dosyalarını bilgisayarınızdan siler. Hatta silinmesi imkansız olan yani windows'un silinmesine izin vermediği Windows bileşenlerini bile silecek kadar iddialı.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
AbsoluteSystemBackup
Version: 2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Bilgisayarınızdaki, işletim sisteminizdeki veya diskinizdeki bir sorun yüzünden veri kaybına uğradınızmı hiç? Uğramayan yoktur herhalde. AbsoluteSystemBackup programı bunu önlemek ve verilerinizin yedeklerini almanız için size yardımcı oluyor. Alanının en iyilerinden olan program, yedekleme gibi sıkıcı bir işi birkaç dakikada sizi sıkmadan çabucak hallediyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Backup2005 Pro
Version: 4.1.2.120 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Backup2005 Pro 4; risk altındaki verilerinizin otomatik olarak yedeğini alan program. Yedekleme işlemi için Sınırsız büyüklükteki ZIP dosyaları oluşturabilir, FTP sunucusu veya CD yazıcı birimini kullanabilir. Aynı zamanda program dosya şifreleme, sıkıştırma gibi kullanışlı özelliklere de sahip.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
FileBack PC
Version: 4.0, 10-haz-2005 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
FileBack PC dosya ve klasörlerinizin yedegini almak için kullanabileceginiz kolay kullanimli bir uygulama. Kendine özel bir sikistirma metoduyla dosyalarini yedekliyor ve daha sonra geri yükleme yapabiliyor. Istenmeyen dosyalari temizleme gibi özellikleri de mevcut.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri