Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Oyun >> Aksiyon
 
Bikez II 1.21
Version: 1.21 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Bikez II'de motorun arkasına yerleştirilen bir kameradan oyunu görüyorsunuz ayrıca çeşitli anlarda yavaşlama efektleri ile sanki bir filmdeki action sahnelerindeymişsiniz izlenimini vermeye çalışmışlar. Motorunuzu sürüp etrafınızda ne varsa parçalayıp paranızı arttırmak ve bu sayede kademe geçip motorunuza ekstra parçalar almak mümkün.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Alien Sky 1.0.7
Version: 1.0.7 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Alien Sky; savaş pozisyonunuzu alın, öyle garip bir dünyadasınız ki her yeriniz garip yaratıklarla dolu. Amacınız tüm yaratıkları öldürüp dünyayı bu kötülüklerden kurtarmak. Konusu klasik ama oynaması çok zevkli olan bir aksiyon oyunu.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Abandoned Well 1.15
Version: 1.15 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Abandoned Well oyununda bir solucanı kontrol ediyorsunuz. Bir merkezden solucanı yönlendirip tüm beyaz noktaları yemesini sağlıyorsunuz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta böceklerin solucana dokunmaması. Sürekli hareket halinde olan böceklerden kaçmak için labirent içerisinde çeşitli yollar bulmanız gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Doom 95 1.9 popüler
Version: 1.9 Platform: Windows
Fiyat: Free
Doom 95 orjinal Doom oyunun devamı niteliğinde bir oyun. Oyunda şeytanlar, yaratıklar, teror ve daha binlerce yaratık bulunmakta. Size verilen silahlar yardımıyla düşmanlarınızı öldürüyorsunuz. Sitemizdeki en güzel action oyunlarından biri mutlaka download ediniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Star Wars Episode I: Race...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Star Wars oyunlarından biri. Star Wars Episode I: Racer süper bir yarış oyunudur. İlk yarış Totoine, kolay, 2. yarış ise Mongazza oluyor yedinciye bile tur bindirdiğin bir tur, alışın bunlar kolaydı. Asıl şimdi karlı tur geliyor. . Ama 2. Tototine yarışını yennince alabiliyorsunuz. Sebulba'nın en iyi olmadığı turlarda birinci olunca hem para hemde araç kazanıyorsunuz. Yalnız Sebulba'nın en iyi olduğu turlarda araç alamıyorsunuz. Zaten oyunun amacı 2. Totoine'deki yarışı yenmek ve Sebulba'yı almak. Kazandığınız paralarla yeni parçalar alabiliyorsunz.
Ziyaretçi Popülaritesi (4) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6  ... 8    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri