Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Oyun >> Zeka
 
AG::Alpine Lake - The Ani...
Version: 1.18 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
AG::Alpine Lake - The Animated 3D Tetris; Çok güzel grafikjleri olan bir tetris klonu daha. Bu oyunun diğer çeşitlerinden kendini ayıran özellikleri ise : Gerçekçi 3 boyutlu grafikler 5 oyun çeşidi Dinamik Efektler Orjinal figür ve bonus'lar Muhteşem müzik ve ses efektleri Detaylı istatistik sistemi ve gelişmiş kontrol ayarları.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Cactus Bruce and the Corp...
Version: 1.50 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Temel olarak bir platform oyunu olan Cactus Bruce and the Corporate Monkeys gerek grafikleriyle, gerek sürükleyiciliği ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda amacınız altta bulunan kolla maymunları yakalamak ve onları muzlarıyla buluşturmak. İyi Eğlenceler.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Hakan Satranç 1.0 popüle...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Tamamen Türkçe Satranç, Çocuklar ve Büyükler için Satranç Programı, Hakan Satranç. Sonraki versiyonda Kaydetme, Yükleme... Tahtalar ve taşlar (2D, 3D) değişik modellerde. ve daha çok seçenek ve fonksiyon düşünüyorum, eğer vaktim olursa. Tamamen gelişmeye açık bir program. Umarım memnun kalırsınız. Saygılarımla Mustafa Hakan Behram.
Ziyaretçi Popülaritesi (9) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Boz Yapacaksan? 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İsmi biraz tuhaf olabilir ama aslında bir yapboz oyunu. Oyunda amaç karışık şekilde verilen rakamlı blokları sadece kaydırarak sıraya dizmek. İndirin ve görün çok güzel grafiklerle süslenmiş boş vakitlerinizda zevkle oynayacağınız harika bir oyun.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Bulmaca-Turca 2.30 popül...
Version: 2.30 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Bulmaca-Turca, ilk Türkçe Kare Bulmaca Tasarım Programıdır. Bu Programı kullanarak, 30x30 a kadar kare bulmaca tasarlayabilirsiniz. Bulmacanın ebatlarını, siyah karelerin yerlerini, hatta çözümde çıkmasını istediğiniz kelimeleri bile serbestçe belirleyebilirsiniz. Yalnızca kelime değil, sözlüğü uygun şekilde düzenleyerek rakam bulmacası da oluşturabilirsiniz. Bulunan çözümü otomatik olarak Word formatına çevirebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri