Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Oyun >> Strateji
 
Chess Rally 2.5 popüler
Version: 2.5 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Chess Rally; ister bilgisayara karşı, ister internet üzerinden başka insanlarla, isterseniz Network üzerinden arkadaşarınızla oynayabileceğiniz popüler bir satranç oyunu. Oyundaki hamleleri E-Mail şeklinde insanlara gönderebilme, turnuvalara katılabilme gibi ek özelliklerle gerçekten en iyi satranç oyunlarından biri.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Command Conquer Red Aler...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Westwood Studios, Command and Conquer oyunuyla bundan yaklaşık 7 yıl kadar önce gerçek zamanlı strateji oyunlarına yeni bir nefes getirmişti
Ziyaretçi Popülaritesi (12) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Age of Empires II: The Ag...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Roma çökmüş durumda ve dünya paylaşılmayı bekliyor. Age of Empires II : Age of Kings, ödül kazanmış, en çok satanlar listesine girmiş gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires'ın devamıdır. Age of Empires II, Roma'nın çöküşünden Ortaçağ'a uzanan 1000 yıllık bir süreyi kapsıyor ve oyuncular 13 uygarlığın kaderini ellerinde tutuyorlar. Oyun, Age of Empires'ın destansı boyutlarını sürdürürken savaş ve ekonomi ile ilgili özelliklerini geliştiriyor. Ensemble Studios tarafından geliştirilen Age of Empires II, oyunun ilk sürümünün ve büyük başarı kazanmış strateji oyunu Civilization'ın tasarımcılarından biri olan Bruce Shelley'in uzmanlığından yararlanıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (9) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Liquid War 5.59 popüler
Version: 5.59 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Liquid Wars; ana hatlarıyla gerçek zamanlı bir strateji oyunu fakat bildiğiniz RTS'lerden çok çok farklı. Oyunda ne yönetmeniz gereken birimler, ne inşa etmeniz gereken binalar, ne de toplamanız gereken kaynaklar var. Ancak zekânızı kullanarak bir strateji oluşturmalı ve stratejinizi gerçek zamanlı olarak diğer rakip ya da rakiplerinize karşı hızla uygulamalısınız. Görünüş olarak Liquid War, sınırlandırılmış labirentimsi bir haritada sürekli akıp duran sıvılardan ibaret. İşte bu farklı renklere sahip sıvılardan her birini oyunculardan biri yönlendiriyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Strategy 3: The Dark Legi...
Version: 3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Warcraft III ve Age of Empires oynanışını aynı potada eriten harika bir RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunu. Marcell Baranyai adında "yeni yetme" bir bilgisayar programcısının sadece deneyim kazanmak amacıyla geliştirdiği Strategy 3: The Dark Legions, çıtayı bir hayli yükselttiği için ücretsiz oyunların ulaştığı en son nokta olarak gösterilebilir. Tamamen 3 boyutlu bir grafik motoruyla inşa edilmiş olan oyun, gelişme aşamasını henüz tamamlamış değil fakat şu haliyle bile RTS-severlerin tüm beklentisini karşılayabilecek düzeyde.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri