Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Oyun >> Simulasyon
 
Need for Speed III: Hot P...
Version: 3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Need for Speed III: Hot Pursuit , efsane oyun 3. sürümüyle devam ediyor. son model arabalar, muhteşem grafikler ve ses düzeni. İnternetten yeni eklentiler ve yeni araba modelleri ekleme özelliği bu sürümün öne çıkan özellikleri. Oyuna yeni araba modelleri eklemek için buraya tıklayınız.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Dope Wars (Windows) 2.2
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Dope Wars (Windows) gerçekten çok garip bir oyun. Oyunda bir uyuşturucu satıcısısınız ve bir yerlerden para bulup örneğin at yarışları gibi şans oyunlarından para bulup tüm paranızı bu işe yatırıp çok zengin olmaya çalışıyorsunuz ama polisler peşinizi bırakmıyor. Bu arada bankadaki paranızıda bitirmemeniz gerekiyor orası isizn para deponuz. 80'lerin DOS oyunu Drug Wars'ın devamı şeklindeki bu oyun, kirli işlerle uğraşmayı seviyorsanız ilginizi çekebilir.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Rune Demo
Version: 1 Platform: Windows tümü
Fiyat: Free
Rune, Norse mitolojisi ve yüksek fantezi ile yoğrulmuş, şiddetli aksiyon ve macera içeren bir üçüncü kişi perspektif oyunu. Oyuncular tamamen 3D oyun dünyasını keşfederken hayatta kalmak için büyük kas güçleri kadar akıllarını da kullanmak zorunda. Oyuncular Norse efsanesinden ve Human Head çalışanlarının üretken fikirlerinden çıkan yaratıklarla kılıç, balta ve sihirli aygıtlar kullanarak savaşmalı.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Stagecast Creator 2.01
Version: 2.01 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Oyunlar, etkileşimli öyküler ve öykünmeler yaratmak isteyen her çocuk, Stagecast Creator'a şöyle bir göz atmalı. Öncelikle okullar için tasarlanmış Stagecast Creator, çocukların kendi karakterlerini yaratıp onlara hareket vermelerini sağlayan basit bir programlama ortamı. Örneğin; çocuğunuz basit bir tahta oyunu, resimli bir elektronik kitabı, hatta daha gelişmiş oyunlar bile tasarlayabilirler.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Mindlink Hacking Simulato...
Version: 10. Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Mindlink Hacking Simulator oyununda siz bir hacker'sınız ve siteleri hacklemeye çalışıyorsunuz. Hesabınızı başka hesaplardan para aktarma ve başka illegal şeyler yaparak oyunda ilerlemeye çalışıyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri