Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Oyun >> Şans
 
Okey+
Version: 2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Ücretsiz ( Freeware )
Ulusal oyunumuz okeyi tek başınıza, internete bağlanmadan oynayabilmeniz ve keyifli dakikalar geçirmeniz için hazırlanmış bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Egyptian Blackjack 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Egyptian Blackjack, hepimizin bildiği kartlarla 21'i bulma oyunu. Oyun kartlarının üzerinde piramidlerin resimleri bulunuyor. Çeşitli zorluk derecelerine göre kartlarla oynuyorsunuz. Değişik kombinasyonlarla oynama şeklinizi değiştirebiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Loto Analiz 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Loto Analiz; Çekiliş adedi kadar kolon oynasaydınız ve o hafta belirdeğiniz 6 sayı çıksaydı oynadığınız kolonunun kaçı kazanırdı? Yada belirlediğniz 6 sayıyı çekiliş adedi kadar her hafta oynasaydınız kazanacağınız ikramiye ne olurdu? İşte bu soruları yanıtlamak için hazırladığım küçük bir uygulama. 6 adet 1-49 arası sayı belirlileyip çakiliş adedini giriyorsunuz ve program çekiliş adedi kadar çekiliş yapıp belirdeğiniz sayılarla kıyaslıyor ve kaç kolunun kazandığını kaçının kazanamadığını kazanma oranını ve çıkan sayılarını grafiğini çıkarıyor.Oynanan kolon sayısına göre kazanan kolon sayısına dikkat edin sayısal loto işinden aslında kimin kazandığı ortada bu paraların nereye harcandığı ile ilgili yorum sizin.
Ziyaretçi Popülaritesi (6) :    
Üye Popularitesi (0):
 
LotoMatik 1.05
Version: 1.05 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
LotoMatik; Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara oyunları için tahmin üreten ve bu tahminlerin kuponlarını yazdıran Excel uygulaması. Kazanırsanız bizide unutmayın.
Ziyaretçi Popülaritesi (10) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Pishti 1.0 popüler
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Uğur Şahin tarafından geliştirilen Pişti ücretsiz kart bir oyundur. Ayrıca oyunla beraber sisteminize kurulan uscards.dll ve uscard.ocx adlı activex denetimlerinide kendi oyunlarınız yazarkende kullanabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri