Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Oyun >> Çeşitli
 
Tetris5000 1.08
Version: 1.08 Platform: Windows Tümü/Win 2003
Fiyat: Free
Tetris5000, hepimizin bildiği ve en az bir kere oynadığı Tetris oyununun değişik bir versiyonu. Oyunda amaç yine her zaman olduğu gibi aynı. Halen sıkılmadıysanız yada hiç oynamadıysanız denemesi bedava.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Memory Reader 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Memory Reader bir zeka oyunu. Download edip "Nasıl Oynanır" butonuna tıklayıp gerekli bilgiyi edinip oynamaya başlayabilirsiniz. Nasıl olurda her defasında tutuğum sayının karşılığını tahmin edebilir? diyecek ve belki defalarca deneyeceksiniz, fakat sonuç pek değişmiyor :) belki değişir. Bu oyunun mantığını çözebilirsiniz. Tabii denemeden çözemezsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Bilmeceler 2.0 popüler
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Eski versiyonuna ek olarak onlarca geyik bilmece. Ayrıca Yeni kategorilerde Komik olaylar, geyikler, Komik Yazılar ve dahası. Durma Kahkaha tufanı devam ediyor. Gunluk hayatta karsilastigimiz geyik bilmeceler. Kahkaha atmaktan karniniz agriyacak. Arkadaslariniza, sevdiklerinize sorabileceginiz, geyik sorular, geyik bilmeceler. Windows ortamında gorsel olarak sunulan bu program tamamen UCRETSIZ olup, Turk gencligine bir ziyafet niteligindedir. Ayni espriyi tekrar tekrar okusaniz bile, kahkalarinizdan hicbir eksilme olmayacaktir.
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Gun Bulma 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İstediğiniz bir tarihin hangi güne geldiğini merak ediyorsanız. Bu programı kullanabilirsiniz. Program her türlü artık yıl hesaplamasını doğru yaparak sonucu üretiyor. İleride yada geride bir tarihi hesaplama imkanı veriyor. Doğum tarihinizin hangi güne geldiğini merak ediyorsanız. Bu programı kullanabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Chomp 1.45
Version: 1.45 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Chomp; Klasik Pacman'i temel alan bir oyun. Oyunun kullanımı çok kolay, zaten çok da basit bir oyun. Çocuklarınızın boş vakitlerinde oynaması için download edebilirsiniz. Oyun bedavadır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6  ... 9    


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri