Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Multimedya >> Resim Editör
 
Smart Pix Manager 8.02 ...
Version: 8.02 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Smart Pix Manager, her türlü multimedya dosyasını (AVI, MPEG, MP3, resim formtaları), Ofis, metin ve ag dosyalarını görüntüleyen ve (asıl işi olan) düzenleyen bir programdır. Dosyalar üzerinde her türlü kataloglama işlemini program ile yapabilirsiniz. İçerdigi kullanıcı dostu birçok özellikle kullandığınıza pişman olmayacağınız bir programdır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
TwistedBrus 6.8 yeni
Version: 6.8 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
TwistedBrush; orta ve üst seviye sanatçılar için yapılmış bir programdır. Şimdiye kadar yaratılan en güçlü resim editörü olmasına rağmen en kolay kullanıma sahip olanıdır. Suya bulama, yağlandırma, arkilik, kalem ve pastel gibi efektleri resimlerinizde kullanabilirsiniz. Bu program ile sıradışı fırça darbeleri yapabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Quıck screen capture 2.2...
Version: 2.2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Bilgisayardaki resimleri yakalamak için geliştirilmiş!Orijinal versyonu!BMP-JPG ve GIF formatlarını destekleyen sadece 1.06 mblık mükemmel bir program!Hotkey-autosave ve clipboard özellikleriyle birlikte!
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
StudioLine Photo 2.10 ...
Version: 2.10 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
StudioLine Photo, resim dosyalarını açmak ve düzenlemek, slayt gösterisi düzenlemek ve web resimlerini yapmak için kullanabilirsiniz. Resim kesmek, ton ayarlamak, renkleri değiştirmek, flu yapmak, siyah beyaz dengesini oluşturmak gibi işlevlere ve daha birçok efekt özelliklerini barındırıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
HyperSnap-DX 5.62.06 ...
Version: 5.62.06 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
En popüler ve en iyi ekran görüntüsü yakalama (screenshot capture) yazılımı yeni versiyonlarında imaj düzenleme (image editing) işinde de iddialı olduğunu gösteriyor. HyperSnap-DX kullandığınız sürece monitörünüze yansıyan her görüntüyü çalabilirsiniz çünkü Yazılımın görüntü alamayacağı uygulama yok. Görüntü alınması olanaksız DirectX yazılımları bile HyperSnap-DX'ten kaçamıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri