Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Multimedya >> Çeşitli
 
AudioLabel CD Labeler 2....
Version: 2.20 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
CD'lerinize etiket hazırlamak için kullanabileceğiniz AudioLabel CD Labeler görevini başarıyla yerine getiriyor. Basılan her etiketin üzerine AudioLabel CD Labeler ibaresinin eklenmesini engelleyemek için programı satın almanız gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Ve İnsan Slayt İndirme Ar...
Version: 2.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Ve İnsan Slayt İndirme Aracı programı ne yapıyor? Ntvmsnbc sitesinde yer alan "ve insan slayt gösterisi" bölümündeki fotoğraflar ve bu fotoğraflarla ilgili yorumları bilgisayarımıza indirmeye yarıyor. Program nasıl çalışıyor? Slaytları indireceğimiz adresi giriyoruz öncelikle, mesela ntvmsnbc.com Bu adresten, eski slaytların yer aldığı adresleri de alıyor programımız ve slaytları indirmeye hazır hale geliyor. Daha sonra listeden indirmek istediğimiz slaytları seçiyoruz ve indiriyoruz. Seçtiğimiz slaytlar c:\VeInsan dizini altında, YIL+AY+GÜN'den oluşan dizinlerle kaydediliyor (c:\VeInsan\VeInsan20040223) gibi. Dizinlere fotoğraflar 1.jpg, 2.jpg olarak, fotoğraflarla ilgili yorum metinleri de 1.txt, 2.txt olarak kaydediliyor. Size de zevkle fotoğraflara bakıp yorumları okumak düşüyor. Hepsi bu.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Orange Photo Editor 1.00...
Version: 1.00 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Orange Photo Editor bedava ve kullanışlı bir resim editörüdür. Bu programla resimleriniz üzerinde parlaklık, renk değişiklikleri gibi bir çok özelliğini değiştirebilirsiniz. Dijital fotoğraflarınızda düzenleme yapabilir ve doğal efektler ekleyebilirsiniz. Paralı programlar kadar gelişmiş özellikleri bulunduğundan sadece yeni başlayanlara değil uzmanlara da hitap edebilir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Quick Fit Türkçe 1.00 (B...
Version: 1.00 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İlginç bir grafik programı. Verilen çok sayıdaki (x,y) koordinatlarından geçen en guzel doğruyu ve doğrunun eğimini hesaplıyor. En küçük kareler metodunu kullanan program, ayrıca fit fonksiyonunun grafiğinide çiziyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
PSKbd 1.1
Version: 1.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
PSKbd, Photoshop için yardımcı bir programıdır. Amatörden, profesyonellere bütün Photoshop kullanıcılarına hitap eden 700'den fazla özellik için kısayollar belirleyebilir. Bu kısayolları ister mouse, ister klavye tuş kombinasyonları ile çalıştırabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri