Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Multimedya >> Çeşitli
 
Powerbullet Presenter 1....
Version: 1.44 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Web üzerinden paylaşılmak için sunum hazırlamanıza izin veren bu uygulama ile broşürler ve sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kullanımı herhangi bir kelime işlemciden zor olmayan Powerbullet Presenter, hazırladığınız sayfalarda animasyon kullanımına izin veriyor. Animasyonlar arasında yavaş şekilde belirginleşme, büyüme / küçülme, başka bir sayfaya atlama ve ses efektleri gibi öğeler bulunuyor. Uygulamanın arayüzü Office paketinin bir bileşeni olan Powerpoint ile benzerlik göstermiyor; buna karşın sunumlar tıpkı Powerpoint'te olduğu gibi sayfalardan ve nesnelerden oluşuyor. Powerbullet değişiklik gösteren metinler kullanmanıza izin veriyor, metinlerin arka planlarını geçirgen bir hale getirerek etkileyici görünümler hazırlamanız mümkün.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MySharedPhotos Uploader ...
Version: 2.6.4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
MySharedPhotos Uploader programının sihirbazları aracılığı ile fotoğraf albümleri hazırlayıp Internet'te üreticinin sitesine bir kaç basit adımda göndererek yayınlama imkanı sunan bir program. Programda bulunan hazır efektler ile gurur duyabileceğiniz fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
AutoRun Sihirbazı 1.0 Be...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
AutoRun Sihirbazı; CD'lerinizi Otomatik açılabilir adı verilen AutoRun'lı CD yapabilirsiniz. Program size Otomatik Açılabilir CD yapmanızı sağlayacak. Kullanımı gayet kolaydır. CD'niz CD-Rom'a takıldığından autorun sihirbazı ile yapmış olduğunu uygulama direk başlayacaktır.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Wink 1.5 popüler
Version: 1.5 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Wink ekran üzerinden demonstrasyon yapanlar için güzel bir alternatif. Ekranın herhangibir yerini yakalayıp flash dosyası olarak saklayabiliyorsunuz. Son derece kaliteli bir görüntüyle harika anlatımlar yapmak mümkün.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Grapfic Packet Terminal ...
Version: 1.61 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Grapfic Packet (GP) adından da anlaşılacağı gibi Grafik formatlı bir yazılım olması sebebiyle oldukça çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmekte. MS-DOS tabanında çalışan GP' nin Editor , Load , Mh Save, Auto 7+, Binary RX-TX gibi bir çok fonksiyonunun yanı sıra Mouse ile de kullanılabilmektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri