Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Multimedya >> Çeşitli
 
602Photo Suite 4.1.04.09...
Version: 4.1.04.0908 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
602Album, dijital resimlerinizi kolayca görüntülemeniz ve biçimlendirmeniz için sanal görsel resim albümleri içine yerleştirmeniz için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir küçük resim özelliği, resim albümünüzün tamamını bir arada görme imkanı sunuyor. Resimleri değişik dosya formatlarına çevirin, birden fazla dosyayı tek bir seferde yeniden isimlendirin, resimlerinizi uygun yönlere döndürün veya çevirin ve hatta birden fazla resmi ön-düzenleme şablonuyla birlikte yazdırın. Bu yaygın araçların herbiri birçok resim üzerinde tek bir seferde kullanılabilir. Yerleşik slayt gösterisi özelliği tüm resimleri otomatik olarak gösteriyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
CamFlash 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
CamFlash; Bu program sayesinde elinizde bulunan flash dosyaları ekran koruyucunuz yapabilirsiniz. Kullanımı gerçekten çok basittir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Mix-FX 1.04 popüler ye...
Version: 1.04 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Mix-FX saniyeler içerisinde Flash formatında, hızlı yüklenen ve etkileyici metin efektleri yaratmanıza yardımcı olan güzel bir program. Kullanımı son derece kolay olan program hiçbir Flash ya da grafik bilgisi gerektirmiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Arles Image Web Page Crea...
Version: 6.0.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Arles Image Web Page Creator, grafik koleksiyonlarınızı kolayca Internet ortamına aktarmanıza yardımcı oluyor. Seçtiğiniz klasördeki grafiklerin çok hızlı bir biçimde 'thumbnail'larını oluşturan program bunları kullanarak bir de HTML sayfası oluşturuyor. Grafik dosyalarınızı düzenlemek isterseniz Arles Image Web Page Creator programı bu işlem için de size kullanımı kolay araçlar sunuyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Webalizer Win32 2.01.09 ...
Version: 2.01.09 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Webalizer, çok hızlı bir biçimde log dosyalarını inceleyip renkli grafiksel bir arabirim eşliğinde bu kayıtların sonuçlarını sunabilen başarılı bir log analyzer programı.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri