Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Eğitim >> Hobiler
 
XIII Full 1.0 popüler
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Cep telefonlarınız İcin Harika bir silahlı catışma oyunu.Destekledigi modeller. Series60: Nokia :3230,3650,3660,6600,6260,6630,6670,7610,7650, N-Gage ve Siemens SX1.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Flash Saving Plugin 1.2 ...
Version: 1.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Dolaştığınız web sitelerinde beğendiniz, ilginizi çeken flash animasyonlarını, giriş introlarını kolayca kaydetmenize yarayan küçük bir IE eklentisi. NOT: Siz geçici klasörü temizlemekçe gezdiğiniz sitelerde yer alan tüm flash animasyonlarını bulur ve siz programı çalıştırarak istediiniz animasyonları istediğiniz klasöre kaydedip kullanabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Image Co-Tracker 2.0
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Internette ilgi alanınıza giren her konuda çok sayıda kaynak bulunur. Bunları bilgisayarınızda düzgün bir şekilde (database), program Internet Explorer 5.0 ve + 'da görüntülnen web sayfalarındaki fotografları toplamanıza yardım ediyor. Programı kurduktan sonra her hangi web sayfasına girip fotografa sağ tuşla tıkladıktan sonra çıkan menüden "Grab Image" seçip çıkan ekrandan gerekli alanları doldurup, resmin kaydedileceği klasörü seçip Tamam 'a tıklıyoruz. Bu kadar. Kaydedilen fotografla ilgili:(Programı çalıştırın.) Resimin alındığı web adresi. Resmin kendisi -Alındığı tarih Resmin adı isterseniz kategorilere ayırıp yerleşirebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
BayCom Terminal 1.60
Version: 1.60 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Ünlü BayCom Terminal, amatör paket radyo çalışmalarında kullanım kolaylığı olan bir yazılım paketidir. En büyük başarılarından biri TNC gereksimi duymadan basit modüller ile paket radyo çalışmaya izin vermesidir. BayCom Terminal yazılımı uzun boyutlu bir program olmamasına rağmen bir TNC, bir SlotModem veya bir Ön-Devre ile tüm AX-25 fonksiyonlarının bir PC üzerinde yapılmasını sağlar.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Games sMs 3.8.1
Version: 3.8.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Games sMs programı sayesinde Java ve Symbian oyunları internet üzerinden cep telefonunuza gönderebiliyorsunuz. 50 java oyunu içermektedir. Cep telefonunuza 5 MB'a kadar veri gönderebiliyorsunuz. Program ayrıca gönderdiğiniz verilerin durumunu online kontrol ve dakikada 6500 Sms veya program ve oyun gönderme imkanı sunuyor. Krediler şimdi PayPal ile de alınabiliyor. Şimdi kaydolun ve 9 adet oyunu bedava gönderin.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri