Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Eğitim >> Bilim
 
Mekanik ve ISI Hesapları ...
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Mekanik ve ısı hesaplamaları çeşitli hesaplama bölümlerinden oluşur. içeriğindeki hesaplar şunlardır: pompa hesabı, fan tornalama, vantilatör hesabı, elevatör hesabı, helezon hesabı, ısıtıcı hesabı (ısı transferi -akışkan miktarı -yüzey alanı -çıkış sıcaklığı -ısı transfer katsayısı -hız basınç kaybı), 4 ve 5 kademeli tephir hesabı - tephir yüzey alanı hesabı (şeker fabrikalarında kullanılır), tahvil oranı, kayış-kasnak hesabı, çevresel hız, moment, elektrik kablo kesit tayini, birim çevirme, bilgi bölümünde hdd no, boş ram swap ve disk alanı miktarı. program ücretsiz olup başlangıçta şifre sorar 3 deneme kullanımı olup şifre girilmezse başka işleme izin vermez. e-mail ile kayıt no bildirilirse şifre hemen gönderilecektir.
Ziyaretçi Popülaritesi (9) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Making Waves 1.0b2
Version: 1.0b2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Making Waves, öğrencilerin fizik Dersleri için işlerine çok yarayacak bir program. Program her türlü dalga şeklini çizebiliyor. Koordinatlarını verdiğiniz dalgaları anında çıkartma ve öğrencilerin hayal güçlerini geliştirmek için bire bir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Bilim ve Kültür Serisi 1...
Version: 1.03 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Öğrenmeye meraklı herkese "ansiklopedi" değerinde proğram.Böcekleri taklit eden bitkiler,uykunun hayatımızda ki önemi,vucudumuzda ki internet ağı,kuşlarda ki bozulmayan denge,ilginç bitkiler ve taktikleri,dişteki mükemmel tasarım,göz kapakları ve vucudumuzda ki akıllı molekül!Öğrenmeye hazır olun!Bu bilgiler altın değerinde...Flash ile hazırlanan bu proğram kaliteli bir şekilde dizayn edilmiş ve güncel bilgilerle donatılmıştır.Bilime önem veren herkes için..!
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Gizemli Sayfalar 1.0 pop...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Gölcük depreminin nedeni ABD mi? Zombiler ve dinleri.Ölüm adetleri.Nostradamus ve kehanetleri.Kendi devrinde yaşayamamış insan hepsi ama hepsi burda.Mısırlılar,Yunanlılar,Osmanlılarda ölüm adetleri nasıldı ölen insanlar ne yapılırdı nasıl davranılırdı? Şok olacaksın özellikle gölcük depremi akıllarda soru işaretleri bırakacak ABD nin dolaylı yoldan gölcükte nasıl deprem yarattığını öğreneceksiniz kesinlikle ve kesinlikle bir tuzak bir kandırmaca bir şaka değil bu indirin okuyun bu bilgiler çok özel kaynaklıdır!
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Hedef 2007 LGS Fen Bilgis...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Windows yardım menüsü (chm) formatındaki çalışmada, Canlının İç Yapısı, Vücudumuzda Neler Var?, Durgun Elektrik, Akan Elektrik,Uzayı Keşfediyoruz başlıkları altında toplam 248 test sorusu yer almaktadır. Cevap şıkkı işaretlendiğinde verilen cevabın doğru veya yanlış olduğu konusunda ve doğru/yanlış cevap sayıları hakkında bilgi verilmektedir. Çalışma, soruları cevaplandırmada yararlanılacak ders notlarınıda içermektedir. Çalışmada diğer çalışmalarımız hakkında bilgilere de yer verilmiştir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri