Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Eğitim >> Din
 
Muvahhid 1.16
Version: 1.16 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
6 Modülden oluşan onlarca ciltlik eseri bünyesinde barındıran ÜCRETSİZ İslâmi Kütüphane. Modüller ve özellikleri şu şekildedir: 1- Kur'ân-ı Kerîm: Kur'ân-ı Kerîm ve meâlini sayfa sayfa okuyabilir, A-Z'ye Kur'ân fihristine gözatabilirsiniz. 2- Tefsir: Mevdudî'nin 7 ciltlik Tefhimu'l Kuran eserini okuyabilirsiniz. 3- Kur'ân Elifbası: Kur'ân'ı kendi harfleriyle okumayı ğrenebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
40 Hadis (Flash Animasyon...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Peygamber Efendimizin Sözlerinden En Sağlam Hadis Mütehassislerinden 40 Tanesini Sizler İçin Seçip Bir Araya Getirdik. Kaynaklar (Buhari, Müslim, Tirmiz, Ebu Davud, İbn Mace)
Ziyaretçi Popülaritesi (3) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Tarikatçılığa Bakış 1.1
Version: 1.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Prof.Dr. Abdülaziz Bayındır hocanın Şeyh Efendilerle yaptığı görüşmelerin kitapçık haline getirilmiş versiyonu. Bunun içerisinde bir değil, bir kaç şeyhin görüşü vardır. Şeyhlerin dışındakilerinin görüşleri ve Abdülaziz Bayındır\\\'a zaman zaman yapılan itirazlar da kitapçıkta yer almıştır. İçindeki temel başlıklar:
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Dua da Evliyayı Aracı Koy...
Version: 1.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Prof.Dr. Abdülaziz Bayındır hocanın Şeyh Efendilerle yaptığı görüşmelerin kitapçık haline getirilmiş ikinci versiyonu. Bu kitapçığın amacı, iyi müslüman olmak için yola koyulan büyük bir kitlenin kolayca düştüğü bu tuzakları, Kur'an ayetleri ışığında ortaya çıkarmak ve gerekli uyarıyı yapmaktır.. İçindeki temel başlıklar:
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Risale-i Nur Külliyatı 2...
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Risale-i Nur Bediüzzaman tarafından neşredilen günümüzün tüm ilmi ve dini sorularına cevap veren Kuran-ı Kerim'in mücmel bir tefsiridir.Program sayesinde 80 den fazla dile çevrilen Külliyata bilgisayar ortamında ulaşabileceksiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (5) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri