Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Eğitim >> Sağlık
 
ŞİŞMANLIK
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
ŞİŞMANLIK , OBEZİT bir hastalıktır acaba siz ne durumdasınız kilonuzu ve boyunuzu girin öğrenin.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
1st Biorhythm
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
1st Biorhythm programı ile kendinizin veya arkadaşlarınızın bioritimlerini ölçebilirsiniz. Program 30 gün boyunca istatistik tutar ve bunu size bir raporla sunar. Paporları yazıcınızdan bir çıktı ile alabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Diyetteyim
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
DİYETTEYİM; Besin-Yemek Analiz ve Diyet Yazılımı; Bu program, 1200'den fazla besin ve bu besinlerle hazırlanan yemeklerin beslenme değerlerini analiz eden, yaş-boy-ağırlık oran ölçümlerini yapan ve bu verilere uygun diyetlerin hazırlanabildiği, sağlıklı beslenmeye yönelik bir bilgilendirme yazılımıdır. Amaç, kullanıcıların dengeli ve sağlıklı beslenmelerine yardımcı olmak, ideal kiloya ulaşmalarında yardımcı olmaktır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Şifalı Bitkiler Sözlüğü
Version: 2.5 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Birçok kaynaktan faydalanılarak hazırlanmış; şifalı bitkiler, hastalıklar ve tedavi, ilk yardım, bitki resimleri, ideal kilo hesabı ve program içi arama kategorilerinin bulunduğu şifalı bitkiler sözlük programıdır.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Beslenme ve Yiyecek-İçece...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Freeware
Windows yardım menüsü (.chm) formatında hazırlanmıştır. Börek ve Hamur işleri, Çorbalar, Diyet Yemekleri, Et Yemekleri, Kekler, Kurabiyeler, Mayalılar, Pastalar, Pilavlar, Reçeller, Salatalar, Sebze Yemekleri, Soslar, Special, Sütlü Tatlılar, İçecekler, şuruplar, şerbetler, Tartlar, Tatlılar, Tavuk Yemekleri, Tuzlular, Yöre Yemekleri, Zeytinyağlılar konu başlıkları altında 380 tarife yer verilmiştir. Et Cinsleri Hakkında Bilgi, Et Terbiye Yöntemleri, Pratik Ölçüler, Turşu Suyunun Hazırlanması, Hem eğlensin hem öğrensin, Oyun hamuru, Hayatınızı Kolaylaştırın!, Makarna Pişirmek Sanattır !, Makarnanın Besin Değeri, Meyve Sağlıktır, Sağlıklı beslensin, Bir de yemek yese başlıkları altında beslenme bilgilerine yer verilmiştir. Beslenirken Güzelleşin, Cilt, Saç, Göz, Sağlıklı Bir Hayat İçin Egzersiz!, Hayatı Ve Kendinizi Sevin !!! başlıkları altında sağlık-beslenme ilişkisi bilgilerine yer verilmiştir.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri