Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Finans-Ofis >> Ofis
 
Net Adres 1.26
Version: 1.26 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
Net Adres; Adreslerinizi tutup, etiket basabileceğiniz çok kullanıcılı bir program. Programı kurabilmek için; NetAdres1.zip ile birlikte (bir defaya mahsus olmak üzere) DBase6.zip' ı da download etmelisiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Adres For Windows 1.0 po...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Adres For Windows, listeleme ve etiket yönünden gelişmiş özelliklere sahiptir. Sınırsız Grup tanımlamaları ile gruplara ayırabilir, istediğinde tüm grupları aynı anda istediğiniz srıralama ile görebilirsiniz. Doğrudan Excel'e biçimli olarak veri aktarır. Adres etiketi ve listeleme ayarlarını kullanıcı istediği gibi değiştirebilir. Raporlar Ekran, Yazıcı ve EXCEL'e aktarılabilir. Etiketler; Zarfa, tek sıra, 2 sıralı v3 3 sıralıdır. Ayrıca her aşamada gelişmiş resimli yardıma sahiptir. Ağ ortamında çok kullanıcılı olarak da çalışır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Barcodematic 2000 Pro 2....
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Pahalı Barkod Yazıcıları ve onların Thermal transfer yöntemiyle yazdığı kısıtlı etiket tanımlarına artık bağımlı değilsiniz. Nasa Yazılım sizler için Barcodematic 2000 Pro'yu üretti... Windows ortamının tanıdığı tüm printer modellerini kullanarak sınırsız sayıda etiket tasarımı yapabilir ve basabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Advanced Excel Select 1....
Version: 1.4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Advanced Excel Select programı ile Microsoft Excel 2000, 2002, 2003 programına yeni özellikler katabilirsiniz. Yeni formatlar, formüller, tablolar programlar birlikte geliyor. Açılır menü ile kullanımı çok kolay olan bu program ile Excel üzerinde çalışanlar artık ekstra özelliklerle işlemlerini yapabilecekler.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
CSVed 1.2.2 popüler
Version: 1.2.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
CSVed özellikle Excel ile birlikte tanınan CSV formatı üzerinde düzenlemeler yapmanızı sağlayan kullanışlı bir program. Program içerisinden seçtiğiniz herhangi bir CSV dosyasının içeriği hoş bir tablo içerisinde gözüküyor ve bu içerik içerisinde eklemeler ve çıkarmalar yaparak CSV dosyasını düzenleyebiliyorsunuz. Bozulmuş CSV dosyalarını da düzeltme yeteneği olan program sayesinde CSV dosyaları içerisinde kolaylıkla aramalar da yapabiliyorsunuz
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri