Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Finans-Ofis >> Sektörel
 
Sevk Programı 1.0 popüle...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Tüm resmi ve özel kurumların kullanabileceği normal ve diş sevki. Personelinizin bilgilerini bir kez giriyorsunuz ,hem normal sevkte, hemde diş sevkinde kullanabiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Bilyaz Sınav 5.2
Version: 5.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
BİLYAZ SINAV Programı sınav yapmak ve sınav sonucunda not oluşturmak için üretilmiştir. Bu programı; liseler, ilköğretimler ve değişik amaçlar için sınav yapan tüm kurumlar kullanabilirler. Programda Sınav yapmak için iki yöntem vardır : BİLGİSAYAR AĞI ÜZERİNDEN SINAV Öğretmen, Sınav İşlemleri Programı ile sınav oluşturur soruları hazırlar sorular çoktan seçmeli veya cevabı yazılı olan sorular olabilir. Sorular hazırlandıktan sonra Ağ Kontrol Programı kullanılarak diğer bilgisayarlar ile bağlantı sağlanır ve istenilen sınav başlatılır. Kullanıcılardaki öğrenci Client Programı bilgisayarı sınav moduna getirir.
Ziyaretçi Popülaritesi (4) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Kütüphane 1.0 popüler
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Okullar için hazırlanmış bir kütüphane programıdır. Kitap kaydı, öğrenci kaydı, ödünç kitap verilmesi gibi kütüphanede ihtiyaç duyulabilecek işlemler yapılabiliyor. Net Framework 1.1'i bilgisayarınıza indirip, kurmanız gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Müşteri Takip 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Okullarımızadaki kütüphaneler ile özel yada halk kütüphaneleri için yapılmış özel bir program. okuyucuya kitap kayıtları düzenler,çıktı alınır. istatiskler oluşturur.(en çok okunan kitap,en çok okuyan okuyucu, en çok okunan yazar gibi)kullanışlı bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
İlköğretim Öğrenci İşleri...
Version: 4.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
İlk öğretim okullarındaki öğrencilere ait tüm işlemleri rahatlıkla yapabilen bir program. Program, MEB formatına uygun tüm raporları basabilmekle beraber, çok çok kolay kullanım özelliğine ve geniş bir yardım desteğine sahip. Programda; Veri Güvenliği, Kolay Kullanım, Görüntü Estetiği ve Zengin İçerik ön planda tutulmuştur. Öğrencilere ait bilgiler, rahatlıkla excel`e ve yazıcıya aktarılabilir. Program; Karne Basma, Diploma Basma, Taktir ve Teşekkür Belgesi basma gibi işlemleri çok çok kolay bir şekilde yapabilmekte ve öğrencilerinize ait diğer tüm raporlarıda basabilmektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri