Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Ses Araçları >> Skin
 
Alpha Taskbar Wallpaper ...
Version: 3.5.134 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Taskbar Wallpaper , Bu harika program sayesinde taskbar'a istediğiniz resmi koyabilirsiniz. Çok kolay kullanımı olan program, Taskbar'ınızı sıkıcı gri renkten kurtarıp güzel renklere çevirmenizi sağlar. Bilgisayarınızın çok daha hoş görünmesini sağlıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (11) :    
Üye Popularitesi (0):
 
SkinCrafter 1.5 popüler
Version: 1.5 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
SkinCrafter, yazılım geliştiriciler için ActiveX kütüphanesinidir. Yazdığınız programların ekran görünümünü klasik Windows görünümünden çıkartarak, yeni skinler ile çok daha farklı bir görünüme getirebilirsiniz. Böylece yazdığınız programın diğer programlardan çok daha farklı bir ekran görüntüsü olur. Windows Forms (.NET), MS Visual C++, MS Visual Basic, Delphi vb. gibi birçok yazılım geliştirici programı destekler.
Ziyaretçi Popülaritesi (10) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Win Skin 8.1 popüler
Version: 8.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Winamp programına yeni tip skin olan şeffaf bir cilt. Programın zip belgesini direkt Winamp/skin alt klasörüne yapıştırın. Sonra winamp programı açıkken üstünü sağ tıklayıp skin menüsünden sohbet i tıklıyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Türkiye Skini 1.0 popüle...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Bu skin ile winampınızı Türk Bayraklarıyla süsleyin. Program bedava ve Türkçedir. Hemen indirebilmeniz için boyutu çok küçüktür. Download linkine tıklayınca karşınıza gelen sayfada İNDİR yazan yere tıklayınız.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Winamp 2x Skins Paketi 1 ...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Dünyanın en popüler müzik programı olan winamp'ın yeşil ve klasik görümünden bıkanlar bu program ile winamp'ını senlendirecek Birbirinden güzel tam 7 winamp skini ile winamp'ınız renkten renge şekilden şekile girecek bu program sadece winamp'ın 2'li versiyonlarında geçerlidir.Winamp 3.0'da kullanılmaz. Winamp 5 Classic Versiyona Uyumludur. Kurtsoft skins paketi serisi devam edecek herzaman kurtsoft'ta olun...
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri