Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Ses Araçları >> Düzenleyiciler
 
AlbumPlayer 4.0f
Version: 4.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
AlbumPlayer; isminden de anlasildigi gibi müzik dosyalarinizi kategorize etmenize yardimci olan programdir. Bu program sayesinde albümlerinize kendi kapaklarinizi koyabilirsiniz. Ayrica albüm adi, sarki adi, sarkici adini yazarak kolayca arama yapabilirsiniz. Bunun yanisira MP3 CD si veya HTML formatinda sarki listesi olusturabilirsiniz. Albüm kapaklarini yazicinizdan çikti alabilirsiniz. WMA, MP3, Ogg Vorbis, WAV ve FLAC formatlarini desteklemektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Audio Edit Magic 6.8 pop...
Version: 6.8 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Ses dosyaları üzerinde kes-kopyala-yapıştır işlemlerinden efekt eklemeye kadar bir sürü işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir ses düzenleme yazılımı. Audio Edit Magic kullanarak ses dosyalarının üzerinde ayrı çalışabilir, bu parçaları düzenleyebilir; bir parçayı başka bir parçayla değiştirebilirsiniz. Bunun yanında dosyaları istediğiniz gibi kırpabilir, başka ses dosyalarıyla birleştirebilir ve üstelik bu işlemleri gerçekleştirirken bir dolu ses efektinden faydalanabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (4) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Blaze Media Pro 6.0 y...
Version: 6.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Blaze Media Pro programı, tek programla tüm işleri yap türünde bir program. İster müzik player isterseniz video player olarak kullanabilirsiniz. Popüler tüm ses ve video formatlarını düzenleyebiliyor. Winamp programındaki gibi mp3 ile ilgili tüm özellikler, Xing Mpeg Player gibi video oynatıcıların tüm özelliklerini içerisinde barındırır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MediaMonkey 2.4.1 popüle...
Version: 2.4.1 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Media Monkey'in player özelliği yalnız başına bırakılmamış ve bir de özelleştirilebilir Egualizer eklenmiş.Ses temposu çalma anında ayarlanabiliyor.Play menüsünde yer alan Sleep özelliği ile bilgisayar istenildiği saatte kapatılabiliyor. Özelliklerin tümü kısıtlamasız olarak hizmetinize sunuluyor. Media Monkey,iyi organize edilmiş bir ses dönüştürücü özelliği taşımakla beraber,programın yetenekleri anlatmakla bitecek gibi değil. APE, APL, CDA, M3U, MAC, MP+, MP1, MP2, MP3,MPC, MPP, OGG, RMP, VQF, WAV, WMA formatları arasında dönüşüm yapabilen Media Monkey'in Skin desteği,Ses Düzeyi ayarlama,Dahili ve harici Plug-in,DSP Plug-in,Visualization (Görsel Effect),Kütüphane düzenleme,Sanal CD,CD Ripping,İnternet'ten albüm bilgisi toplama,Takılabilir müzik aletleri desteği,Playlist düzenleme,CD kopyalama özelliklerinin yanı sıra ISO dosyası hazırlaması da göz kamaştırıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
MP3Tag 4.8 yeni
Version: 4.8 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Mp3Tag, mp3 etiketlerinizi (tagları) düzenlemenize yarayan bir yazılımdır. Etiketlerin eser sahibi, albüm adı, yılı vb. gibi tek tek yazması uzun zaman alacağı için etiketleri toplu olarak bir kere doldurmanız yeterli olacaktır.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri