Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Ses Araçları >> CD-DVD
 
All-in-One DVD Player 1....
Version: 1.7.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
All-in-One DVD Player programıyla DVD'lerinizi oynatabilir, sahne ve posterleri ile birlikte organize edebilirsiniz. All-in one dvd player AVI, MPG, DivX, XviD formatları ile birlikte bütün popüler formatları destekliyor. Programın birçok özelligi ile ücretsiz olması da çok güzel.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Nero 6 Ultra Edition 6.6...
Version: 6.6.0.14 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
CD ya da DVD yazıcınızdan daha fazla yararlanabilmek için birden fazla yazılıma mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz? Ahead'in Nero 6 Reloaded sürümü CD yazmadan tutun da hazırlamaya ve oynatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket altında topluyor.Uygulama paketi içinde Nero Burning ROM yazılımı dışında InCD packet-writing yazılımı, eski sürümlere göre daha fazla geliştirilmiş Nero Vision Express 2 film hazırlama ve düzenleme yazılımı, tamamen yeni bir DVD/film dosya oynatıcısı ve yine kullanıcıların ilk defa tanışacağı BackItUp adlı bir yedekleme yazılımı da yer alıyor
Ziyaretçi Popülaritesi (7) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Nero 6 Ultra Edition Türk...
Version: 6.6.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Nero 6 Ultra Edition programını Türkçe'ye çeviren, üreticisi tarafından çıkartılmış orjinal Türkçe Yama dosyası. CD ya da DVD yazıcınızdan daha fazla yararlanabilmek için birden fazla yazılıma mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz? Ahead'in Nero 6 Ultra sürümü CD yazmadan tutun da hazırlamaya ve oynatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket altında topluyor.Uygulama paketi içinde Nero Burning ROM yazılımı dışında InCD packet-writing yazılımı, eski sürümlere göre daha fazla geliştirilmiş Nero Vision Express 2 film hazırlama ve düzenleme yazılımı, tamamen yeni bir DVD/film dosya oynatıcısı ve yine kullanıcıların ilk defa tanışacağı BackItUp adlı bir yedekleme yazılımı da yer alıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (41) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Artisan CD/DVD Burner 1....
Version: 1.14 Platform: Win XP/NT/2003
Fiyat: Free
Artisan CD/DVD Burner, alternatif olarak düşünebileceğiniz bir CD ve DVD yazma programı. İster harddiskinizden CD'ye veya DVD'ye, ister DVD'den DVD'ye, isterseniz Müzik ve MP3 CD'si veya DVD'si yapabileceğiniz kullanışlı bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
IsoBuster 1.8 build 1.8....
Version: 1.8.0.4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Bozuk veya bazı bölümleri okunamayan CD'lerle hepimiz karşılaşırız. ISOBuster, sebebi ne olursa olsun okunamayan CD'lerdeki problemleri aşıp CD içeriğine bizi ulaştırmayı amaçlayan ve bunu da başarabilen bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri