Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Web Araçları >> Sunucular
 
IBasic 1.82 popüler
Version: 1.82 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
IBasic ile Windows 95/98/ME/2000/XP işletim sistemleri için Windows pencereleri yaratabilirsiniz. Gelişmiş kütüphanesi ile çok iyi yardım verebiliyor. İster profesyonel bir yazılımcı, isterseniz yeni başlayan olun, mutlaka eliniz altında olması lazım.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
ImpulseStudio 3.04 popül...
Version: 3.04 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Demo
ImpulseStudio , Bu programın için 26 adet OCX bulunuyor. Visual Basic programları içinde kullanılabilen 26 adet OCX'in içinde neler yokki. Özel butonlar,etiketlerden tutunda SySTray OCX'ine kadar birsürü OCX. Programın OCX'lerini kullanıyorsunuz kullanmasına ama, programlarını çalıştırdığınızda ekranlar falan çıkıyor. Bunların çıkmaması ve kayıtlı kullanıcı olmak için 179 $ cık ödemeniz gerekiyor. Visual Basic programcılarının kesinlikle denemesi gereken bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Visual Basic Runtime Modu...
Version: 4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Visual Basic 4.0 ile yapılan bazı programların Windows işletim sisteminde çalışması için bazı dosyalara ihtiyacı vardır. Bu program işte bu programların çalışması için gerekli olan dosyaları içerir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
ACProtect Professional 1...
Version: 1.23 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
ACProtect Professional sitemizde de bulunan ACProtect Standart programının daha gelişmiş bir versiyonudur. Yazılım geliştiricilerin en büyük derdi, okadar zaman ve emek vererek yaptıkları ücretli yazılımlarının illegal olarak kırılması ve kullanılmasıdır. ACProtect Professional programı Windows üzerinde çalışan program yazanlara bu konuda büyük bir yardım sağlıyor. Programlarınızın crack ve keygen teknikleri gibi illegal olarak kırılmasını engellemek için özel bir şifreleme sistemi kullanıyor. Bunu kendi geliştirdiği özel ACProtect tekniği ile yapıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Sistem Zamanlayıcı 1.2 p...
Version: 1.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Internet üzerinden güncel Time Serverlardan zaman bilgisini (ATOM TIME) alıp bilgisayarınızın tarih ve saat bilgilerini düzenleyen ve bunu sizin belirleyeceğiniz aralıklarla yapan son derece kullanışlı ve ücretsiz bir yazılım.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri