Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Web Araçları >> Java
 
JPilot Irc Applet 2.8.3 ...
Version: 2.8.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Ziyaretçilerinizin IRC'ye Web üzerinden Bağlanmalarını Sağlamak istiyorsanız JPilot çok işinize Yarayacak. Kullanımı Kolay.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Jext 3.2 popüler
Version: 3.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Jext, programcılar için tasarlanmış bir Java metin düzenleyicidir. Jext otomatik satır hizalama, sözdizimi renklendirme, tamamen özelleştirilebilir bir ara yüz (XML üzerinden), gelişmiş seçenekler (otomatik sürüm denetimi gibi) sunar.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Acoola Pro 1.4 popüler
Version: 1.4 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Acoola Pro, güzel görünümlü geçiş efektleriyle bir döngü içerisinde bir resimler/bannerlar setini gösteren bir Java appletidir. Her resim bir URL ile ilişkilendirilmiştir ve bir kez resme tıklandığında yeni konumda yeni bir pencere açılır. Applet sitenizin banner etkisini ve giriş sayısını artırmakta kullanılabilir. Çok-hatlı applet yapısı bannerların, diğerleri yüklenirken aynı zamanda sürekli görüntülenmesine olanak tanır. Acoola GIF canlandırmanızı gizler ve daha az CPU kullanımıyla daha hızlı oynatır. Kurulum kolay ve kullanım etkin ve hoştur.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
The Java Tutorial 1.0 po...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
The Java Tutorial , programcılar için pratik bir kılavuzdur. Yüzlerce tamamlanmış, çalışan örnek içerir. Yollar halinde düzenlenmiştir -belli bir konu üzerindeki dersler. Bu yollar temelleri kavramak (Covering the Basics), GUI'ları oluşturmak (Constructing the GUIS), 2d grafikler, JAR dosyaları, JavaBean'leri, Servletler ve benzeri konuları içerir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
J-Perk 6.07 popüler
Version: 6.07 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
-Perk, Web sayfanıza Java animasyonlarını, dinamik düğmeleri ve fantastik efektleri çabuk ve kolay bir şekilde ekler. Web sayfanızı canlandırabilmek için kolayca özelleştirilebilen daha önceden hazırlanmış 15 applet daha içerir. Appletlerin kolay giriş özellikleri vardır ve J-Perk istediğiniz efekti tek bir düğmenin tıklanması ile yaratır. J-Perk ile hazırlanmış applet kodunu Web sayfanıza koyun ve o artık çalışmaya başlasın. J-Perk appletleri animasyonları, ilan tahtalarını ve ön izleme sihirbazını; dinamik düğmeleri; düşey kaydırma çubuğunu ve metin tip yazıcısını içerir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri