Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Web Araçları >> Çeşitli
 
Site-Thief
Version: 1.8 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Site-Thief; Web sayfalarını gezerken beğendiğiniz veya ilginizi çeken siteleri tamamen hardiskinize kaydetmek için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama.Program ile download ettiğiniz sitelere bağlantınız kesilse bile sonradan kaldığı yerden devam etmek gibi bir özelliği de barındırıyor. Kayıt edilen sayfalar arasında arama yapabiliyorsunuz.Program kaydetmek istediğiniz sitenin bütün unsurlarını bünyesinde kaydedebiliyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Site Publisher
Version: 2.5.66 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Free Site Publisher , boyutu küçük ama yaptığı işler büyük olan bu program sayesinde yaptığınız web sitenizi bundan böyle rahatlıkla nette yayınlayabilirsiniz. FTP tarzı gibi gözüksede FTP programlarının yaptığı işten daha fazlasını yapıyor program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Animated GIF Banner Maker
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Websiteniz için hareketli banner mı yapmak istiyorsunuz? Yada gif resim? Bu program tam size göre!Sadece programda resimleri seçiyorsunuz ve başlata tıklıyorsunuz .Gif resim'iniz 2 saniyede hazır. Eğer iyi çizim yeteneğiniz var ise çok güzel animasyonlar ortaya çıkabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (5) :    
Üye Popularitesi (0):
 
WebDrive
Version: 6.08 Platform: Win 95/Win 98
Fiyat: Shareware
Dosyalarınızı transfer ederken güvenliğe önem veriyorsanız WebDrive programı tam size göre. SSL, SSH gibi upload standartlarınıda destekleyen bir program. Kısaca güçlü, kullanabilir ve kolay bir program arayanlar için ideal bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
WebCrypt Pro
Version: 5.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Shareware
Webcrypt Pro; Web sitenizi, sayfalarınızı ve dosya içeriklerinizi şifreleyebileceğiniz bir program. İsterseniz tüm html sayfalarını, isterseniz sadece bu sayfaların uzantılarını şifreleyerek sadece istediğiniz kişinin girmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz sayfalarınızdaki yazı ve resimleri sağ tuş ile kopyala veya indir özelliğini pasif duruma getirebilirsiniz. Böylece sayfadaki herhangi bir resmi vs. kimse sağ tıklayıp resmi kaydet ile bilgisayarına indiremez
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri