Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Masaüstü >> Ekran Koruyucu
 
Duwar Kağıdı Değiştirici ...
Version: 2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Duwar Kağıdı değiştirici ile bilgisayarınızdaki duvarkağıtlarını istediğiniz zaman aralıklarında aylık, haftalık, günlük veya saatlik veya program her açıldığında değiştirebilirsiniz. İsterseniz programı windows'un açılışına koyarak bilgisayarın her açıldığında programı başlatabilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Sandra Bullock Duvar Kağı...
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Sandra Bullock'un 70 civarında fotoğrafından oluşan bu sanal galeriye bayılacaksanız. Program, tipik bir 3 boyutlu sanal galeri. Asıl çarpıcı özelliğiyse, Sandra Bullock fotoğraflarından oluşması. Hem de sayısı 70'i bulan Sandra Bullock fotooğrafından. fazla söze ne hacet; indirin, kurun, doya doya gezin!
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
3D Fotocube 1.42
Version: 1.42 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
3D Fotocube Windows 95 ekran koruyucusu ve masaüstüne BMP yada JPEG formatlı 3D animasyonlu resimler koyabileceğiniz bir programdır. Bu BMP yada JPEG formatlı resimler Cd\'lerdeki fotolar, video captue\'ler ve resim programdaki resimler olabilir. 3d Fotocube tüm fotoğralarınızı, logolarınızı, text dosyalarınızı, Küp şeklinde döndürerek size zevkli anlar yaşatır. Ayrıca sevdiklerinizin fotoğraflarını bir an gözünüzün önünden ayırmamak için mutlaka kullanılması gerken bir program.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Samsun Ekran Koruyucu 1....
Version: 1.3 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Samsun Sigarası Ekran Koruyucusu. Dünyada Samsun sigarasından başka hangi sigaranın ekran koruyucusu var :) sorarım size...
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Web Screen Saver 4.43
Version: 4.43 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Web Screen Saver ile beğendiğiniz web sayfalarını ekran koruyucusu yapabilirsiniz. Webmasterlar için ziyaretçi çekmeye de yarayan bu program ile web sitelerinin güzel bulduğunuz sayfalarını profesyonel ekran koruyuculara çevirebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4 5 6   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri