Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Masaüstü >> İkonlar
 
MyOddIcon 1.00.04
Version: 1.00.04 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
MyOddIcon, kendi özel ikonlarınızı oluşturmanız için geliştirilmiş bir programdır. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan BMP, DIB, ICO, CUR, GIF, JPG, ANI, animated GIF, PNG, TIF, DLL, EXE vb. gibi 20 değişik formattaki resimlerinizden ikon oluşturmanızı sağlar. Mevcut ikonlar üzerinde düzenlemeler yapar. Programı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, sisteminizde tutmak isterseniz 30$ ödemeniz gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
IconBuilder 1.0 Beta
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Iconbuilder ikon editorlerine yeni bir soluk getiren tamamen yeni bir program,Ikonları ve Kursorları işlerken veya oluştururken değişik ve sadece bu programda mevcut efektleri kullanabilir,anlaşılabilir, sade tasarımıyla size ergonomik ve kolay bir kullanım sağlar,boyutu küçüktür fazla yer kaplamaz. Üstelik ücretsiz
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
CoffeeCup Free Icon Studi...
Version: 1.2 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
CoffeeCup Free Icon Studio, güzel ve etkileyici ikonlar yapabilmeniz için bedava bir ikon editörü. Bu program kendi ikonlarınızı tasarlamanız için araçlar içerir. Oluştuduğunuz ikonları EXE veya DLL formatında kaydetme imkanıda sunan bu programın ücretli rakiplerden eksik hiçbir tarafı yok.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
AWicons Lite 9.2.0
Version: 9.2.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
AWicons Lite sitemizde de bulunan AWicons programının bedava sürümüdür. AWicons Lite 16-renk, 256-renk yada yüksek renkli ikonlar ve animasyonlu simgeler yapmanıza yardımcı olan, mevcut ikon ve simgelerinizi düzenleyen bir program. Yaptığınız ikonları DLL, EXE gibi formatlarda da çıkartabilirsiniz. Transparan ikon da yapabileceğiniz program, daha birçok ikon ve simge işini kolayca hallediyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Grabber 1.0
Version: 1.0 Platform: Windows Tümü
Fiyat: Free
Programcılar için ikon ayıklayıcı : Bu program ile Exe ve Dll dosyalarına gömülü tüm ikonları elde edebilirsiniz. Denemenizi öneririm. Not: Program ikonları baktığınız dosya ile aynı klasörde icons adı altında bir klasör içine toplar. BC++ Builder5 ile yazılmıştır.
Ziyaretçi Popülaritesi (2) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3 4   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri