Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Linux >> Internet
 
LimeWire - Linux 4.8.1 p...
Version: 4.8.1 Platform: Linux
Fiyat: Free
LimeWire, güçlü bir sunucu olan Gnutella Network'un başka bir dosya alışverişi sağlayan programı. Popüler Napster servislerine bağlanarak program, oyun, araması yapıp download edebilirsiniz. Mp3 dosyalarını download edebilirsiniz. Ayrıca film, resim, text dökümanı alışverişi de yapabilirsiniz. Gnutella'nın yavaş ve kullanımı zor olan yapısı birçok Napster kullanıcısının gözünü korkutmuştu. Napster ise sevimlilikten son derece uzak ve birçok yönden hantal bir yapıydı. LimeWire son derece kullanışlı, renkli ve 'engellenemez' bir sisteme oturuyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (6) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Adobe Acrobat Reader (Lin...
Version: 5.09 Platform: Linux
Fiyat: Free
Adobe Acrobat Reader programı ile PDF formatında yazılar yazabilirsiniz, okuyablirsiniz. PDF formatı yazı formatları arasında çığır açtı, Adobe'ye özel bu format ile çok kaliteli ve üstün nitelikli dökümanlar çıkartabilirsiniz. PDF formatının bir diğer özelliğide sıkıştırılabilmesi bu da webmaster'lar için bulunmaz bir özellik.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Licq 1.3.1
Version: 1.3.1 Platform: Linux
Fiyat: Free
ICQ keyfi sadece Windows kullanicilarina özel degil tabii. Ayni keyfi Linuxcular da tatsin die iste ICQ'nun Linux versiyonu. Licq'nun 1.2.0 sürümü hazırlandı, ve üreticinin sayfasından download sunuldu.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Downloader for X (Linux) ...
Version: 5.5.0rc2 Platform: Linux
Fiyat: Free
GetRight benzeri bir yazılım olan Downloader X; arka arkaya yazılım listesi yaparak internetten program çekmenizi, "timeout" sonrasında yarım kalan dosyaları tamamlamanızı ve de aynı anda birden çok yazılım indirmenize olanak sağlıyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
GnomeICU (Linux) 0.99.5
Version: 0.99.5 Platform: Linux
Fiyat: Free
Internet üzerinden arkadaşlarınızla anında yazışmak, sohbet etmek, dosya alıp göndermek istiyorsanız bu programı mutlaka indirip bilgisayarınıza kurmalısınız. Dünya üzerinde yaklaşık olarak 100 milyon kullanıcısı olan ICQ'nun diğer Gnome ICQ ya da ICQ lar ile haberleşmesini sağlayan Lınux versiyonu
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri