Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Linux >> Network
 
Astaro Security Linux 5....
Version: 5.0 Platform: Linux
Fiyat: Free
Linux üzerinde en güvenilir firewall!! Astaro Security Linux. Programı ücretsiz olarak bilgisayarınızda deneyebilirsiniz. Tam sürümü için ücret ödemeniz gerekiyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
HTTrack Website Copier 3...
Version: 3.32.2 Platform: Linux
Fiyat: Free
HTTrack Website Copier programı, Linux platformunda da çalışabiliyor. Aynı şekilde web sitenin tüm içeriklerini sabit diskinize yükleyebiliyor, sanki online'mış gibi tüm linklerini kullanılır hâle getirebiliyor. Programın ayarlanabilme özelliği de vardır. Yardım dosyası sayesinde de işinizi kolaylaştırır. Üstelik ücretsiz
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
SIM (Linux) 0.9.3
Version: 0.9.3 Platform: Linux
Fiyat: Free
Linux altında çalışan Qt kütüphanelerini kullanan ve dolayısıyla KDE altında kullanılan bu program en iyi ICQ istemcilerinden birisi. Sunucu tabanlı liste dahil olmak üzere ICQ protokolü 8. sürümünü (ICQ 2001)destekliyor. Eğer KDE altında çalışan bir ICQ istemcisi arıyorsanız kesinlikle denenmesi gereken bir program. Dosya Kaynak RPM dosyasıdır. Kullandığınız dağıtıma göre rpm dosyasını bu adresten edinebilirsiniz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Sylpheed 0.8.5
Version: 0.8.5 Platform: Linux
Fiyat: Free
Linux platformunda çalışan en iyi posta istemcilerinden birisi. GTK kütüphanelerini kullanıyor ve son derece az kaynak tüketiyor. GNUPG ve SSL' i destekliyor. Kesinlikle kullanılması gereken bir mail istemcisi. GNUPG ve SSL desteği için ana sayfasında açıklamalar mevcut, bu arada indireceğiniz dosya Source RPM' dir. Bu nedenle makinenizde tekrar derlenmesi gerekmektedir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
VisualRoute (Linux) 2005...
Version: 9.0 Platform: Linux
Fiyat: Free
VisualRoute bağlanma sorunlarını otomatik olarak analiz edebilen hızlı bir programdır. Program, siz Internet' i kullanırken IP paketlerinizin izlediği rotaları görüntülemekte kullanabileceğiniz bir dünya haritası sunar. VisualRoute ayrıca paraleldeki tüm IP sekmelerini (ardışıklar hariç) izleyebilmenizi sağlar ve böylece konvansiyonel Traceroute programlarından daha hızlı sonuçlar verir. VisualRoute ayrıca pop-up Whois ve Loose Source Route (LSRR) bilgisini de destekler. VisualRoute Server paketinde olan ve programı merkezi bir sunucu üzerinden yüklemenizi ve sonra Java-kullanabilir bir Web tarayıcı üzerinden programa kullanıcı erişimine sahip olabilmenizi sağlayan bir özellik olan AutoWeb' i içerir. Bu versiyon İngilizce'den farklı bir dilde işletim kullananlar için DNS aramalarıyla ilgili bir hata düzeltmesi içeriyor.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2 3   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri