Download Logo


Ana Sayfa
yeni eklenenler Hit Alanlar Populer Olanlar Detaylı Arama iletişim
   Linux >> Oyun
 
Doom for Linux (Complete)...
Version: 1.8 Platform: Linux
Fiyat: free
Doom for Linux (Complete); Birçok oyunun öncüsü olmuş adını bir tarz olarak yazdırmış en büyük klasiklerden birisi.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Quake II (Linux) 3.20 po...
Version: 3.20 Platform: linux
Fiyat: free
Quake II (Linux), ID Software firmasi tarafindan çıkartılmış ve yoğun ilgi toplamış Quake serisinin ikinci oyunudur. Quake FPS (First Person Shooter) oyun dünyasına girişi etkili olmuş, daha en başında birçok insanı bağımlısı yapmıştır. Quake'den farkı sadece "Deathmatch"e izin verse bile "Multiplayer" oyuna izin veren kendi türünün ilk oyunu olması.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Quake III Arena for Linux...
Version: 3.0 Platform: linux
Fiyat: free
Quake III Arena for Linux, ID Software firmasi tarafindan çıkartılmış ve yoğun ilgi toplamış Quake serisinin üçüncü oyunudur. Quake FPS (First Person Shooter) oyun dünyasına girişi etkili olmuş, daha en başında birçok insanı bağımlısı yapmıştır. Quake'den farkı sadece "Deathmatch"e izin verse bile "Multiplayer" oyuna izin veren kendi türünün ilk oyunu olması.
Ziyaretçi Popülaritesi (1) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Dope Wars (Linux) 1.5.9-...
Version: 1.5.9-1 Platform: Linux
Fiyat: Free
Dope Wars (Linux) gerçekten çok garip bir oyun. Oyunda bir uyuşturucu satıcısısınız ve bir yerlerden para bulup örneğin at yarışları gibi şans oyunlarından para bulup tüm paranızı bu işe yatırıp çok zengin olmaya çalışıyorsunuz ama polisler peşinizi bırakmıyor. Bu arada bankadaki paranızıda bitirmemeniz gerekiyor orası isizn para deponuz. 80'lerin DOS oyunu Drug Wars'ın devamı şeklindeki bu oyun, kirli işlerle uğraşmayı seviyorsanız ilginizi çekebilir.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
Freeciv (Linux) 1.14.2 p...
Version: 1.14.2 Platform: Linux
Fiyat: Free
Freeciv; Civilization II oyununun Linux için çıkartılan bedava sürümüdür. Oyunumuzun türü strateji.Fakat piyasada birçok türevleri çıkan Red Alert gibi real-time tipinde değil.Civilization 2 turn tabanlı bir strateji.Yani siz kendi hakkınızı devretmeden başkaları oynayamıyor. Reflekse dayalı bir oyun türü değil.İstediğiniz kadar düşünebiliyorsunuz.
Ziyaretçi Popülaritesi (0) :    
Üye Popularitesi (0):
 
 Sayfalar:        1 2   


Bu Program Download Sayfası nda bulunan Programın sorumluluğu Programı ekleyen kişi veya kurumu aittir.
Copyright 2003-2009 | Download Merkezi


Efsaneler Denizli İlçeleri Mersin İlçeleri Mersin Gezilecek Yerler Çin Bulmacası Saç Modelleri Pasta Tarifleri Kısa Saç Modelleri